Третій найкращий у матчі. Названо оцінку Луніна за суперсейви проти Бетіса

«Реал» не зумів обіграти «зелено-білих» на виїзді, гра завершилася з рахунком 1:1

9 грудня відбувся матч 16-го туру Ла Ліги між командами «Бетіс» та «Реал» Мадрид. Гра завершилась із рахунком 1:1.

Український голкіпер королівського клубу Андрій Лунін відстояв у воротах увесь поєдинок. На 66-й хвилині Айтор Руїбаль зрівняв рахунок чудовим ударом. В українця було мало шансів врятувати вершкових.

Лунін, крім пропущеного голу, також відзначився двома чудовими сейвами, один із яких він здійснив на останніх хвилинах зустрічі.

Після завершення зустрічі статистичний портал WhoScored поставив Андрію оцінку в 7.6 балів. Такий показник українця є третім найкращим серед усіх гравців поєдинку.

Найкращим гравцем матчу став автор єдиного голу столичної команди Джуд Беллінгем (8.3).

Оцінки WhoScored за матч Бетіс - Реал - 1:1