Збірна України U-18 на EEVZA повторила результат минулого року

Наші молоді волейболісти знову стали срібними призерами турніру

В грузинському місті Телаві сьогодні завершується чемпіонат Східноєвропейської волейбольної зональної асоціації (EEVZA) серед юнацьких команд вікової категорії до 18 років. Залишилося провести лише один матч Грузія - Азербайджан, який вже принципово ні на що не вплине.

У заключний ігровий день в суботу Польща перемогла Естонію 3:0 і стала переможцем турніру, завоювавши ще й право виступати наступного року у фінальній частині чемпіонату Європи для збірних U-18. А українські волейболісти завдали поразки Латвії 3:1 та стали срібними призерами, повторивши свій минулорічний результат, коли вони були на рік молодшими.

В сьогоднішньому поєдинку з латвійцями підопічні Костянтина Рябухи спершу виграли дві партії 25:23 та 25:13. Потім поступилися у третьому сеті 23:25. А четверта партія стала найтривалішою за часом і лише з рахунком 35:33 українці взяли гору над суперниками.
Наша команда грала у такому складі: Олексій Ковтонюк (набрав 10 очок), Максим Тонконог (17), Арсен Юхімчук (7), Артем Мошенчич (4), Артем Рязанов (11), Всеволод Курочкін (11), Давид Топтаєв (ліберо) - стартовий. На заміну виходили Артем Яценко (10), Артем Войтюк (0), Максим Свиридов (0), Артем Білоус (0), Андрій Лункан (ліберо).

Чемпіонат EEVZA серед юнаків. U-18
Телаві (Грузія). П'ятий тур. 9 грудня
Україна - Латвія

3:1 (25:23, 25:13, 23:25, 35:33)
Польща - Естонія
3:0 (25:21, 25:14, 25:11)

Турнірна таблиця чемпіонату EEVZA (без урахування заключного матчу Грузія - Азербайджан):

Нагадаємо, що раніше жіноча збірна нашої країни U-18 здобула срібні медалі на аналогічному турнірі в латвійському місті Даугавпілс. Цікаво, що і у 2022 році на чемпіонаті EEVZA і юнаки, і дівчата теж посіли другі місця слідом за збірними Польщі.