МОМЕНТ! Паст потягнув удар із зони перед штрафним від Назарини.

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме три хвилини.

89'

Зубкова замінив Кащук.

08 грудня о 18:47 Олександр Снітко
88'

ПОПЕРЕЧИНА! Ударом із правого флангу штрафного Келсі влучив у Кухарука, рикошет від якого полетів у верхній каркас!

08 грудня о 18:44 Олександр Снітко
86'

Кучерова замінив Баран.

08 грудня о 18:42 Олександр Снітко
84'

Кухарук підкатом зрізав Гочолеішвілі ліворуч у захисті.

08 грудня о 18:40 Олександр Снітко
81'

МОМЕНТ! Балан перед воротарським завершував подачу кутового з правого флангу, але поцілив повз дальню стійку.

08 грудня о 18:38 Олександр Снітко
79'

Офсайд у Шарая на лівому фланзі атаки.

08 грудня о 18:36 Олександр Снітко
77'

Навіс від Бондаренка з правого флангу Келсі завершив невдалим ударом головою.

08 грудня о 18:33 Олександр Снітко
74'

Замість Гайдучика гратиме Шестаков.

08 грудня о 18:31 Олександр Снітко
71'

МОМЕНТ! Егіналду з лівого кута штрафного пробив у ближній низом, Паст витягнув, після чого парирував добивання Келсі.

08 грудня о 18:28 Олександр Снітко
69'

ГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Гочолеішвілі зробив простріл із правого флангу штрафного, захисники перехопили, після чого з відскоку Зубков пробив у дальню дев'ятку!

08 грудня о 18:24 Олександр Снітко
66'

Абикуди пробив Судаков із власної половини.

08 грудня о 18:22 Олександр Снітко
64'

Назарина гратиме замість Криськіва.

08 грудня о 18:20 Олександр Снітко
61'

Невертона замінив Егіналду.

08 грудня о 18:19 Олександр Снітко
61'

Сікана поміняв Келсі.

08 грудня о 18:18 Олександр Снітко
59'

Шевченко грав із лівого флангу до штрафного, але захисники перехопили.

08 грудня о 18:14 Олександр Снітко
56'

Сезар на ближній не дав Сікану замкнути простріл Азарові з лівого флангу штрафного.

08 грудня о 18:12 Олександр Снітко
54'

Заблокована захисником спроба Судакова в центрі штрафного завершити простріл із правого флангу.

08 грудня о 18:10 Олександр Снітко
52'

ГОЛ СКАСОВАНО! Офсайд у Сікана.

08 грудня о 18:09 Олександр Снітко
51'

ГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Але Сікан зіграв на добиванні!

51'

ПАСТ ПОТЯГНУВ УДАР ЗУБКОВА З ПЕНАЛЬТІ В ПРАВИЙ КУТ!

08 грудня о 18:08 Олександр Снітко
50'

І де рука?

08 грудня о 18:07 Олександр Снітко
49'

ПЕНАЛЬТІ! Простріл із лівого флангу завершував удар у дотик від Зубкова, який влучив у руку Шевченку.

08 грудня о 18:05 Олександр Снітко
47'

Зубков здалеку з правого флангу пробив у голову Кухаруку.

08 грудня о 18:03 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

08 грудня о 17:48 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

08 грудня о 17:47 Олександр Снітко
45'

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через одну хвилину.

08 грудня о 17:45 Олександр Снітко
43'

Балана на лівому фланзі атаки збив відмашкою Сікан.

08 грудня о 17:44 Олександр Снітко
41'

Судаков із лівого флангу грав на Сікана до штрафного, але суперники перехопили.

08 грудня о 17:42 Олександр Снітко
39'

Головою пробив Бондар над воротами на завершення подачі з лівого флангу із штрафного від Зубкова.

08 грудня о 17:40 Олександр Снітко
38'

Кучеренко ззаду з фолом атакував Сікана на правому фланзі оборони.

08 грудня о 17:38 Олександр Снітко
35'

Простріл із правого флангу штрафного від Сікана на кутовий перевів захисник.

08 грудня о 17:34 Олександр Снітко
32'

Знову на газоні сидить Криськів. Як і в кожному матчі.

08 грудня о 17:32 Олександр Снітко
29'

Дахновський збив Бондаря на правому фланзі атаки суперників, коли той перехопив у нього м'яч.

08 грудня о 17:30 Олександр Снітко
27'

Поодинокі атаки Вересу ні до чого не призвели.

08 грудня о 17:27 Олександр Снітко
25'

Невертон зміщувався з лівого флангу, але сфолив проти Шарая в підсумку.

08 грудня о 17:26 Олександр Снітко
23'

Хиба від Гочолеішвілі під час прийому переведення на правий фланг атаки.

08 грудня о 17:23 Олександр Снітко
20'

Зубков грав до штрафного з правого флангу, але Сезар перехопив.

08 грудня о 17:20 Олександр Снітко
18'

МОМЕНТ! Зубков пробив із-під захисника з правого кута воротарського в ближній, але Паст парирував на кутовий.

08 грудня о 17:19 Олександр Снітко
16'

Різник на ближній забрав простріл Дахновського з лівого флангу.

08 грудня о 17:17 Олександр Снітко
14'

ГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Криськів робив простріл із правого флангу штрафного, але Сезар підрізав його у власні ворота!

08 грудня о 17:16 Олександр Снітко
12'

Продовжуються атаки Шахтаря.

08 грудня о 17:13 Олександр Снітко
10'

Дальній удар Шарая з правого флангу пройшов повз дальню стійку.

08 грудня о 17:11 Олександр Снітко
8'

МОМЕНТ! Грудьми Криськів скинув м'яч на Сікана в центрі штрафного, після передачі з лівого флангу від Невертона, але партнер пробив низом до рук воротаря.

08 грудня о 17:08 Олександр Снітко
6'

Кучеренко відправив на кутовий простріл Зубкова з лівого флангу.

08 грудня о 17:06 Олександр Снітко
4'

Тримає м'яч Шахтар на чужій половині.

08 грудня о 17:04 Олександр Снітко
2'

Сікану дав м'ячем по голові Паст, коли вибивав із правого флангу штрафного.

08 грудня о 17:03 Олександр Снітко
1'

Невертон заробив кутовий прострілом у захисника з лівого флангу штрафного.

08 грудня о 17:02 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

08 грудня о 16:12 Олександр Снітко
08 грудня о 16:09 Олександр Снітко

У п'ятницю, 8-го грудня, відбудеться поєдинок 17-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться донецький «Шахтар» і рівненський «Верес». Матч відбудеться у Львові, на полі стадіону «Арена Львів», початок о 17:00.

Команда Марино Пушича готується до вирішальної зустрічі з «Порту» в Лізі чемпіонів УЄФА, але наразі змушена думати виключно про справи на внутрішній арені. «Шахтар» лише на минулих вихідних вийшов із серії без перемог на внутрішній арені, тож конкуренти в турнірній таблиці неабияк забили на сполох. А оскільки «гірники» гратимуть уже після матчу «Дніпра-1» і «Полісся», то в них буде наявна вся необхідна інформація. «Вересу» залишається тільки бути готовим до будь-якого сценарію й зіграти не гірше, аніж у першому колі проти команди тоді ще Патріка ван Леувена (1:1).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» - «Верес».