Команда Гвардіоли в матчі з Астон Віллою встановила 2 антирекорди

«Манчестер Сіті» програв в АПЛ клубу з Бірмінгема

У середу, 6 грудня, у поєдинку чемпіонату Англії стосунки з'ясували «Астон Вілла» та «Манчестер Сіті». Гра, яка відбулася на полі арени «Вілла Парк», завершилася мінімальною перемогою господарів - 1:0.

У поєдинку було встановлено два антирекорди, пов'язані з головним тренером «Манчестер Сіті» Жузепом Гвардіолою та командами, якими він керує.

Два удари, завдані гравцями «Манчестер Сіті» по воротах суперників, - це найгірший результат для команд під керівництвом Гвардіоли в історії в матчах топ-5 європейських чемпіонатів. Обидва рази «містяни» загрожували володінням «Вілли» в першому таймі, після перерви ударів взагалі не було.

При цьому 22 удари по воротах «Сіті» у виконанні футболістів із Бірмінгема - це також найгірший показник для команд Гвардіоли за 535 матчів наставника в топ-лігах Європи.

52-річний Жузеп Гвардіола очолює «Манчестер Сіті» з липня 2016 року. Раніше він тренував «Барселону» і «Баварію».