Джексон вивів Мудрика на ударну позицію і той метрів з 10 пробив поруч з лівою штангою!

Стерлінг вивів Джексона на ворота і той на самоті не зумів обіграти Онана!

06 грудня о 22:48 Сергій Рип'юк
31'

МОМЕНТ!

Мактоміней з кількох метрів на самоті головою пробив у Санчеса і відразу ж добивав - у голкіпера!

06 грудня о 22:44 Сергій Рип'юк
28'

Небезпечно!

Гарначно зліва пробив-прострілив і Хойлунд в підкаті ледь не дістав!

06 грудня о 22:41 Сергій Рип'юк
25'

Стерлінг малював пенальті. До речі, на 15 хвилині Стерлінг отримав попередження за емоції на 16 хвилині.

06 грудня о 22:38 Сергій Рип'юк
22'

Гарначо в атаці втратив м'яч і нервово кинув м'яч в газон, арбітр показав картку.

06 грудня о 22:37 Сергій Рип'юк
19'

ГГОООООООООООООООООООЛЛЛЛЛ!!!!!!!!

Челсі звично обрізався на своїй половині, Гарначо в атаці пробивав, Кукурелья відбив, але Мактоміней пробив точно на добиванні в правий нижній кут!

06 грудня о 22:34 Сергій Рип'юк
18'

Момент!

Тьяго Сілва блокує удар Антоні з кількох метрів.

06 грудня о 22:32 Сергій Рип'юк
16'

Мудрик вивлжив Енцо на ударну позицію, але той не прийняв м'яч.

06 грудня о 22:30 Сергій Рип'юк
14'

Небезпечно!

В атаці-відповіді Гарначо не реалізував вихід на Санчеса.

06 грудня о 22:28 Сергій Рип'юк
13'

Палмер в центрі відібрав м'яч, вддав Джексону, той викотив наліво Мудрику і той, зблизившись з Онана, влучив у ліву штангу!

06 грудня о 22:26 Сергій Рип'юк
9'

Фернандеш не забив пенальті!

Удар в стилі Жоржиньо вийшов дуже легким, Санчес відбив удар в правий від себе кут, а Хойлунд на добиванні зарядив вище!

06 грудня о 22:24 Сергій Рип'юк
8'

Пенальті!

ВАР показав, що Енцо Фернандес в попередній атаці наступив на ногу Антоні в штрафному!

06 грудня о 22:22 Сергій Рип'юк
6'

Після невдалого пасу Санчеса МЮ мав два непогані шанси пробити, але захист нівелював обидві.

06 грудня о 22:21 Сергій Рип'юк
5'

Після прострілу справа Кукурелья виносив м'яч, вийшло страшенно незграбно, але все ж МЮ м'яч втратив..

06 грудня о 22:20 Сергій Рип'юк
4'

Момент!

Хойлунд вйшов зліва на ударну позицію, бив низом в дальній кут - Санчес витягнув!

06 грудня о 22:19 Сергій Рип'юк
3'

Бруну Фернандеш з опорної зони б'є трохи вище воріт!

06 грудня о 22:18 Сергій Рип'юк
2'

Джексон прокинув супернику між ніг й артистично впав.

06 грудня о 22:15 Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

06 грудня о 21:53 Сергій Рип'юк
06 грудня о 21:52 Сергій Рип'юк
06 грудня о 21:42 Сергій Рип'юк

В середу, 6 грудня, відбудеться поєдинок 15 туру Англійської прем'єр-ліги, в якому гратимуть «Манчестер Юнайтед» та «Челсі». Гра пройде в Манчестері (Англія) на полі стадіону «Олд Траффорд», початок - о 22:15 за Києвом.

Головна проблема «Червоних дияволів» - відсутність стабільності. Останній тиждень був важким: нічия з «Галатасараєм» (3:3) та поразка від «Ньюкасла» (0:1).

Наступні три матчі будуть на домашньому полі: «Челсі» і «Борнмут» в чемпіонаті, а потім «Баварія» у Лізі чемпіонів, та виїзд на «Енфілд». З ризиком отримати тренерську відставку, «Манчестер Юнайтед» стоїть перед важкими випробуваннями.

Ситуація у стосунках Маурісіо Почеттіно із «Челсі» схожа на ту, що мав Ерік тен Хаг у «Манчестер Юнайтед», проте відмінність полягає у тривалості роботи тренера у клубі. Втім, великі трансферні витрати «Челсі» та потенційне покращення результатів роблять ситуацію більш оптимістичною, і прогрес у грі українського нападника Михайла Мудрика також додає позитиву команді.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Манчестер Юнайтед» - «Челсі».