Цифри та факти. Найважливіші події 16-го туру УПЛ

Sport.ua зібрав найголовніші цифри туру в статистичному розрізі

Найважливіші цифри 16-го туру УПЛ - у нашому традиційному огляді.

«Шахтар» 3-й раз поспіль перемагає «Металіст 1925» (м'ячі 11-1).

100-й матч на клубному рівні як капітан проводить Тарас Степаненко (ЧУ - 77, КУ - 1, СК - 1, ЄК - 21).

100-й раз у клубній кар'єрі стоїть у воротах Дмитро Різник (ЧУ - 83, КУ - 8, ЄК - 9).

Олександр Зубков забиває 3-й м'яч «металістам».

«Металіст 1925» обходиться без голів у всіх трьох зустрічах у гостях у «Шахтаря».

Підопічні Олега Голодюка зазнають 3-ї поразки поспіль (м'ячі 4-8).

Харків'яни встановлюють два особисті антирекорди, пропускаючи загалом 8 матчів поспіль, а в гостях - 7.

Жовто-сині проводять 20 безгольовий матч на чужих полях.

«Ворскла» стає 5-м клубом, який здобув 15 вольових перемог у гостях.

Завершуються дві сухі серії полтавців: загальна - на 284-й хвилині та гостьова - на 305-й.

Підопічні Юрія Максимова обходяться без нічиїх 11 матчів поспіль (+9-2).

Богдан Лєднєв забиває 200 м'яч дніпрян в елітному дивізіоні.

Олексій Гуцуляк стає 8-м гравцем «Дніпра-1», який провів 50 матчів в УПЛ.

«Олександрія» не знає перемог у гостях 10 ігор поспіль (=5-5).

Артем Шулянський на 342-й хвилині перериває безгольову серію чорно-жовто-зелених на чужих полях.

Жан-Морель По стає автором 80-го голу «джокерів» «Кривбаса» у чемпіонатах України.

Руандієць Джихад Бізімана стає гравцем 65-ї країни далекого зарубіжжя, чиї представники забивали в УПЛ, у тому числі 19-й - з Африки.

Джихад Бізімана забиває 10-й м'яч «Кривбаса» «Олександрії», а Артем Шулянський - 10-й «Олександрії» «Кривбасу».

«Колос» повторює особистий рекорд, продовживши домашню безпрограшну серію до 9 матчів (+2=7).

ЛНЗ стає автором 40-ї перемоги гостей у сезоні-2023/24.

«Чорноморець» зазнає 4-ї поразки поспіль (м'ячі 6-13).

М'яч, забитий Олексієм Хобленком, виявляється 200-м, пропущеним командами Романа Григорчука в УПЛ.

Втретє вражає ворота «моряків» Денис Олійник. Раніше два автографи у воротах одеситів він поставив у лавах «Арсенала».

«Рух» перериває свою рекордну безнічийну серію на чужих полях, яка склала 7 матчів (+5-2). Востаннє підопічні Віталія Пономарьова ділили очки з господарями 25 травня 2023 року - 0:0 з «Минаєм».

Жовто-чорні проводять 10-й сухий матч на виїзді.

«Рух» обходиться без голів у всіх трьох зустрічах у гостях у «Зорі».

150-й матч у чемпіонатах України проводить Руслан Степанюк («Ворскла»), 100-й - Валерій Бондаренко («Колос»), 50-й - Василь Рунич («Рух») та Ростислав Русин («Металіст 1925»).

40-й м'яч в УПЛ забиває Денис Олійник, 10-й - Дмитро Криськів, 1-й - Жан-Морель По (у 7-й грі) та Джихад Бізімана (у 15-й).

У 7-й команді еліти відкриває гольовий рахунок Денис Олійник, у 4-й - Олексій Хобленко (обидва - ЛНЗ).

3-й матч поспіль не йде з поля без забитих м'ячів Богдан Лєднєв.

Владислав Наумець стає автором 60-го голу «джокерів» цього сезону.

10-й сухий матч в УПЛ проводять Олександр Сапутін («Зоря») та Кирило Фесюн («Колос»).