Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, три хвилини.

86'

По зміщувався з правого флангу з ударом , але захисники блокували.

02 грудня о 16:50 Олександр Снітко
83'

ГГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Під час подачі кутового з правого флангу м'яч у центрі штрафного відскочив під удар Бізімана, а той пробив у правий нижній кут.

02 грудня о 16:49 Олександр Снітко
82'

Вийшов на поле Прінс.

02 грудня о 16:47 Олександр Снітко
80'

ПОПЕРЕЧИНА! Миттєво Приходько виконав дальній удар із центральної зони, але його приняла на себе поперечина.

02 грудня о 16:46 Олександр Снітко
79'

ГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! По здалеку з лівого флангу з відскоку пробив у ближній кут, де м'яч дістав Єрмаков, але відскок від його рук та стійки пішов у ворота.

02 грудня о 16:44 Олександр Снітко
78'

МОМЕНТ! Кожушко з правого флангу штрафного зльоту пробив під поперечину, але Єрмаков витягнув на кутовий.

02 грудня о 16:42 Олександр Снітко
76'

Смирний завівся на правому фланзі чужого штрафного.

02 грудня о 16:41 Олександр Снітко
74'

Кузика поміняли на По.

74'

Ілічу на заміну вийшов Татарков.

73'

Мартинюк гратиме замість Плакси.

02 грудня о 16:38 Олександр Снітко
71'

МОМЕНТ! Над воротами пробив Іліч з центру штрафного на завершення відскоку від подачі з лівого флангу.

02 грудня о 16:37 Олександр Снітко
70'

Вище воріт пробив Бізімана на завершення подачі кутового з лівого флангу на ближню стійку.

02 грудня о 16:32 Олександр Снітко
65'

Єрмакова попередили за затягування часу.

02 грудня о 16:31 Олександр Снітко
64'

На заміну Дебелку вийшов Приходько.

02 грудня о 16:30 Олександр Снітко
63'

МОМЕНТ! Іліч здалеку з правого флангу пробив у ближній кут, де Єрмаков лише з другої спроби забрав м'яч.

02 грудня о 16:29 Олександр Снітко
62'

Замість Кулакова вийшов Погорілий.

61'

Джевані поміняли на Микитишина.

02 грудня о 16:27 Олександр Снітко
59'

Команда Ротаня впевнено працює в захисті цими хвилинами.

02 грудня о 16:24 Олександр Снітко
57'

Кузик ударом із правого флангу штрафного поцілив у захисника, рикошет від якого полетів на дальній кутовий.

02 грудня о 16:22 Олександр Снітко
55'

Полетів до рук Кліщука дальній постріл Шостака.

02 грудня о 16:20 Олександр Снітко
53'

Плаксу попередили за поштовх у спину Дебелка перед власним штрафним.

02 грудня о 16:17 Олександр Снітко
51'

Блізніченко завдав дальній постріл із правого флангу низом, а м'яч від ніг захисника пішов на протилежний кутовий.

02 грудня о 16:15 Олександр Снітко
48'

МОМЕНТ! Кожушко отримав на лівому фланзі штрафного коротку передачу від Дебелка, після чого потужно пробив повз дальню стійку.

02 грудня о 16:14 Олександр Снітко
46'

Білошевський гратиме замість Шулянського.

02 грудня о 16:13 Олександр Снітко
46'

Блізніченко вийшов замість Задераки.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

02 грудня о 15:53 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

02 грудня о 15:52 Олександр Снітко
44'

Плакса подав із правого флангу штрафного на дальню стійку, але там був тільки Понєдєльнік.

02 грудня о 15:50 Олександр Снітко
42'

Заблоковано на кутовий удар Дебелка з лівого флангу штрафного.

02 грудня о 15:48 Олександр Снітко
40'

Точно в Кравченка поцілив ударом здалеку Кожушко, після розвороту з м'ячем перед штрафним.

02 грудня о 15:47 Олександр Снітко
38'

Бізімана відштовхнув рукою Шостака перед чужим штрафним під час боротьби.

02 грудня о 15:46 Олександр Снітко
35'

Дуже неквапливий розвиток подій на полі.

02 грудня о 15:42 Олександр Снітко
32'

Кривбас на тлі невдачі в захисті не може набрати оберти.

02 грудня о 15:39 Олександр Снітко
30'

ГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Серія рикошетів доставила м'яч на лівий вхід до штрафного для Шулянського, а той потужно в дотик пробив під поперечину!

02 грудня о 15:38 Олександр Снітко
29'

Шулянського на лівому фланзі оборони сбив поштовхом у спину Болбат.

02 грудня о 15:36 Олександр Снітко
27'

Навіс кутового з правого флангу Єрмаков забрав перед воротарським.

02 грудня о 15:34 Олександр Снітко
25'

Не залишає володіння м'ячем суперникам Кривбас цими хвилинами.

02 грудня о 15:31 Олександр Снітко
22'

МОМЕНТ! Бізімана підняв м'яч до лівого флангу штрафного на Дібанго, той обробив, але другим дотиком поцілив над воротами.

02 грудня о 15:29 Олександр Снітко
20'

МОМЕНТ! Дібанго з глибини лівого флангу оборони запустив пас на хід Кожушку до штрафного, але партнер пробив бозна-як у один дотик.

02 грудня о 15:26 Олександр Снітко
17'

ПОПЕРЕЧИНА! Кутовий із лівого флангу Джевані подав до центру штрафного на голову Шостаку, який поцілив у поперечину!

02 грудня о 15:23 Олександр Снітко
14'

Дебелко головою на ближній завершив подачу з лівого флангу від Дібанго суттєво повз ближню стійку.

02 грудня о 15:22 Олександр Снітко
12'

Гості помітно зменшили активність на чужій половині.

02 грудня о 15:18 Олександр Снітко
10'

Дебелко прокинув собі м'яч на хід лівим флангом атаки, після чого його збив Джевані.

02 грудня о 15:16 Олександр Снітко
7'

Копина з правого флангу прострілив на ближню, але цей пас прочитали.

02 грудня о 15:14 Олександр Снітко
5'

Кривбас помітно підтиснули на його половині, тож команді Вернидуба наразі важко тримати м'яч.

02 грудня о 15:11 Олександр Снітко
3'

Задерака отримав передачу з лівого флангу перед чужим штрафним, після чого здалеку пробив у захисника.

02 грудня о 15:09 Олександр Снітко
1'

Пресингує Олександрія на чужій половині від старту.

02 грудня о 15:08 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

02 грудня о 14:44 Олександр Снітко
02 грудня о 14:43 Олександр Снітко

У суботу, 2-го грудня, відбудеться поєдинок 16-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться криворізький «Кривбас» і «Олександрія». Матч відбудеться в Кривому Розі, на полі стадіону «Гірник», початок о 15:00.

Друге коло національної першості для команд Юрія Вернидуба і Руслана Ротаня починається на протилежних кінцях турнірної таблиці. «Кривбас» бореться за чемпіонство, але досі, напевно, пам'ятає, як програв першу гру поточного сезону саме в Олександрії (0:1). Отже, треба брати реванш. Але «поліграфи» на минулих вихідних уперше з початку серпня перемогли, і як би це не виявилось початком шляху до відновлення.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Кривбас» - «Олександрія».