Бенфіка – Інтер – 3:3. Трубін знову багато пропустив. Відеоогляд матчу

Португальці розвалилися після перерви

«Бенфіка» та окремо Жоау Маріу провели чудовий перший тайм проти «Інтера». Футболіст зробив хет-трик, який дозволив «орлам» піти на перерву з великою перевагою у рахунку.

Однак у другому таймі «Бенфіка» залишила Анатолія Трубіна на поталу. «Інтер» завдав сім ударів у площину, забив три голи, а партнери українця і пенальті у свої ворота привезли, та ще й червону картку отримали. Як і в четвертому турі проти «Реал Сосьєдада», Анатолій Трубін пропустив три голи.

«Бенфіці» треба в останньому турі обіграти «Зальцбург» на виїзді з різницею мінімум у два голи, щоб піднятися на третє місце. «Інтеру» треба виграти вдома у «Реал Сосьєдада», щоб стати переможцем групи.

Ліга чемпіонів

5-й тур

«Бенфіка» - «Інтер» - 3:3

Голи: Жоау Маріу, 5 (1:0), Жоау Маріу, 13 (2:0), Жоау Маріу, 34 (3:0), Арнаутович, 51 (3:1), Фраттезі, 58 (3:2), Алексіс Санчес, 72, пенальті (3:3).

Вилучення: Антоніу Сілва, 84 («Бенфіка»).