Дніпро-1 – Чорноморець – 5:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 15-го туру чемпіонату України з футболу

Українська Прем'єр-ліга. 15 тур.

«Дніпро-1» - «Чорноморець» - 5:2

Голи: Філіппов (16), Адамюк (49), Лєднєв (59), Танчик (90), Мірошніченко (90+2) - Авагімян (20), Кузик (76).

Попередження: Сарапій (21) - Путря (67), Бадібанга (73), Штогрін (77).

Вилучення: Авагімян (27).

«Дніпро-1»: Волинець, Адамюк, Сарапій, Сваток, Мірошніченко, Бабенко (Маркос Андре, 90), Рубчинський, Піхальонок (Вітіньо, 78), Лєднєв (Кравець, 82), Гуцуляк (Горбунов, 90), Філіппов (Танчик, 46).

Запасні: Кінарейкін, Юрчук, Пуріта, Пасіч, Каплієнко, Горін.

«Чорноморець»: Варакута, Cалюк, Ієде (Вакула, 86), Путря, Брагару, Васильєв, Штогрін (Бойчук, 89), Кузик, Шпорн (Хадіда, 89), Бадібанга, Авагімян.

Запасні: Шевченко, Білик, Ухань, Ситников.

Арбітр: Катерина Монзуль (Харків).

Стадіон: «Дніпро-Арена» (Дніпро).

Орієнтовні ігрові схеми:

27 листопада о 18:54 Олександр Брусенцов

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

27 листопада о 18:52 Олександр Брусенцов
90' +2

ГООООООООООООООЛ!

Мірошніченко потужно пробив у верхній кут воріт!

27 листопада о 18:51 Олександр Брусенцов

Компенсовано 4 хвилини

27 листопада о 18:50 Олександр Брусенцов
90'

ГОООООООООООООЛ!

Танчик точно пробив з-за меж штрафного майданчика!

Брагару втратив м'яч, Танчик підібрав його, на швидкості наблизився до штрафного майданчика та потужно пробив! Варакута пропустив гол в ближній кут.

89'

Подвійна заміна у складі Чорноморця: Хаддіда замість Штогріна, Бойчук замість Шпорна.

27 листопада о 18:46 Олександр Брусенцов
86'

Вакула вийшов на поле замість Ієде.

86'

Салюк намагався обіграти гуцуляка, Танчик м'яч відібрав та пробив в ближній кут - неточно.

27 листопада о 18:45 Олександр Брусенцов
85'

Рибчинський у боротьбі зі Шпорном впав у штрафному майданчику Чорноморця. Порушення не було.

27 листопада о 18:42 Олександр Брусенцов
82'

Замість Лєднєва на поле вийшов Кравець.

27 листопада о 18:38 Олександр Брусенцов
78'

Вітіньо вийшов на поле замість Піхальонка.

27 листопада о 18:37 Олександр Брусенцов
77'

Шторгін підкотився ззаду під Рубчинського.

27 листопада о 18:36 Олександр Брусенцов
76'

ГОООООООООООООООООООООООООЛ!

Кузик забив гол ударом в ближній кут воріт!

Гравці Чорноморця розіграли комбінацію за допомогою коротких передач в один дотик. Кузик увійшов до штрафного майданчика та завдав удару - Волинець зіграв не кращим чином, пропустивши м'яч під руками в ближній кут.

27 листопада о 18:35 Олександр Брусенцов
74'

Небезпечно!

Брагару віддав розрізний пас на Бадібангу, той готувався пробити з меж штрафного майданчика, але в останній момент Сарапій вибив м'яч у підкаті.

27 листопада о 18:34 Олександр Брусенцов
73'

Бадібанга отримав попередження за те, що ззаду наступив на ногу Піхальонка.

27 листопада о 18:33 Олександр Брусенцов
73'

Гуцуляк завершив контратаку Днепра-1 ударом з-за меж штрафного майданчика, але у ворота не влучив.

27 листопада о 18:29 Олександр Брусенцов
68'

Штогрін протягнув м'яч лівим флангом та зробив передачу на Ієде. Легіонер завдав удару з меж штрафного майданчика, але він вийшов невдалим.

27 листопада о 18:28 Олександр Брусенцов
67'

Волинець вибив м'яч прямо на гравця Чорноморця, який був неподалік штрафного майданчика. Завдати точного удару одеситам не вдалося.

27 листопада о 18:27 Олександр Брусенцов
67'

Путря занадто емоційно висловлював незадоволення рішенням Монзуль.

27 листопада о 18:25 Олександр Брусенцов
65'

Піхальонок закинув м'яч в штрафний майданчик на Рубчинського, той скинув під удар Гуцуляку, але його спробу було заблоковано захисником.

27 листопада о 18:23 Олександр Брусенцов
63'

Лєднєв з лівої лінії штрафного майданчика пробив в ближній кут воріт - Варакута перевів м'яч за межі поля.

27 листопада о 18:19 Олександр Брусенцов
59'

ГООООООООООООООООООООЛ!

Піхальонок віддав розрізний пас у штрафний майданчика на Танчика, той прострілив вздовж воріт, Лєднєв з метра переправив м'яч у ворота!

27 листопада о 18:18 Олександр Брусенцов
58'

МОМЕНТ!

Небезпечна контратака Чорноморця. Салюк віддав передачу на лівий флангу, Брагару протягнув м'яч до штрафного майданчика та віддав передачу на Кузика. Той вийшов сам на сам з Волинцем, перекинув його, але у ворота не влучив.

27 листопада о 18:17 Олександр Брусенцов
56'

Піхальонок навісив з лівого кута штрафного майданчика, Гуцуляк не зміг нормально пробити по воротах. М'яч від нього відскочив до Варакути.

27 листопада о 18:16 Олександр Брусенцов
55'

Рубчинський не зміг нормально обробити м'яч. А була нагода увірватися до штрафного мадйанчика.

27 листопада о 18:13 Олександр Брусенцов
53'

Чорноморець організував тривалу атаку, але удару по воротах не було.

27 листопада о 18:09 Олександр Брусенцов
49'

ГОООООООООООООООООООООООЛ!

Адамюк поцілив у дальній кут воріт!

Дніпряни за допомогою середніх передач перевели м'яч з лівого флангу на правий, Адамюк віддав пас на Гуцуляка, той скинув під удар - Адамюк пробив потужно й точно!

27 листопада о 18:07 Олександр Брусенцов
47'

Після навісу з правого флангу Гуцуляк намагався пробити головою, але удер вийшов слабким - Варакута спокійно забрав м'яч до рук.

27 листопада о 18:05 Олександр Брусенцов
46'

У перерві відбулася заміна у складі Дніпра-1. Замість Філіппова на поле вийшов Танчик.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

27 листопада о 17:50 Олександр Брусенцов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

27 листопада о 17:49 Олександр Брусенцов
45' +1

Чорноморець виконав кутовий удар. Ніхто не зміг завдати удару.

27 листопада о 17:48 Олександр Брусенцов

Компенсовано одну хвилину

44'

Волинець вийшов за межі штрафного майданчика та віддав неточну передачу. Його партнер у підкаті вибив м'яч, до якого мчав гравець Чорноморця.

27 листопада о 17:46 Олександр Брусенцов
43'

Бабенко завдав удару здалеку, але влучив у партнера по команді.

27 листопада о 17:43 Олександр Брусенцов
40'

Чорноморець провів контратаку, але завершилася вона неточною передачею у виконанні Кузика.

27 листопада о 17:42 Олександр Брусенцов
39'

МОМЕНТ!

Піхальонок навісив у штрафний майданчик, Філіппов задав жару з близької відстані - Варакута перевів м'яч за ворота.

27 листопада о 17:38 Олександр Брусенцов
34'

Бабенко пробив здалеку Варакута не зміг зафіксувати м'яч. На щастя для голкіпера Чорноморця ніхто з дніпрян не зміг зіграти на добиванні.

27 листопада о 17:36 Олександр Брусенцов
33'

Футболісти Дніпра-1 розіграли класну комбінацію, Рубчинский завершив її ударом з-за меж штрафного майданчика - Варакута в падінні впіймав м'яч.

27 листопада о 17:32 Олександр Брусенцов

У третьому матчі поспіль арбітри вилучають гравців Чорноморця.

29'

Лєднєв завдав удару з-за меж штрафного майданчика - повз ворота.

27 листопада о 17:31 Олександр Брусенцов
28'

Леднєв зі штрафного пробив над стінкою, але недалеко від центру воріт - Варакута відбив м'яч.

27 листопада о 17:30 Олександр Брусенцов
27'

ВИЛУЧЕНННЯ!

Авагімян на швидкості зачепив Піхальонка, який був попереду нього та мчав до воріт Чорноморця. Порушення неподалік від штрафного майданчика.

27 листопада о 17:28 Олександр Брусенцов
25'

Лєднєв завдав удару з-за меж штрафного майданчика - Варакута в падінні забрав м'яч до рук.

24'

Рубчинський обіграв кількох суперників, а потім в боротьбі впав у штрафному майданчику. Пенальті не було. ВАР підтвердило рішення Катерини Монзуль.

27 листопада о 17:25 Олександр Брусенцов
21'

ГОООООООООООООООООЛ!

Авагімян реалізував штрафний удар! Артур пробив над стінкою, м'яч влучив в поперечину, потім в спину Волинця та залетів у ворота!

27 листопада о 17:23 Олександр Брусенцов
20'

Сарапій збив Авагімяна поблизу лінії штрафного майданчика.

27 листопада о 17:22 Олександр Брусенцов
19'

Два поспіль кутових виконав Чорноморець. Без небезпеки.

27 листопада о 17:19 Олександр Брусенцов
16'

ГООООООООООООООООЛ!

Філіппов після вкидання з аута прийняв м'яч поблизу воротарського майданчика, розвернувся та пробив точно в дальній кут воріт!

27 листопада о 17:15 Олександр Брусенцов
12'

Ієде увійшо до штрафного майданчика та прострілив вздовж воріт - Волинець у падінні зіграв на перехопленні.

27 листопада о 17:14 Олександр Брусенцов
11'

Рубчинський після пасу від Леднєва завдав удару з-за меж штрафного майданчика - неточно.

27 листопада о 17:12 Олександр Брусенцов
10'

Гуцуляк завдав удару приблизно з 20 метрів - поруч зі стійкою воріт пролетів м'яч.

27 листопада о 17:11 Олександр Брусенцов

Команди розпочали матч у швидкому темпі.

27 листопада о 17:08 Олександр Брусенцов
5'

Бадібанга порушив правила поблизу штрафного майданчика Чорноморця. Піхальонок виконав навіс, Гуцуляк невдало заграв головою.

27 листопада о 17:06 Олександр Брусенцов
2'

Путря отримав пас від Бадібанги в штрафному майданчику та завдав удару з гострого кута - Волинець відбив. До того ж, арбітри зафіксували офсайд.

26 листопада о 23:44 Олександр Брусенцов

У понеділок, 27 листопада, відбудеться матч 15-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зустрінуться «Дніпро-1» і одеський «Чорноморець». Команди гратимуть у Дніпрі на стадіоні «Дніпро-Арена». Початок призначено о 17:00.

Перед 15-м туром «Дніпро-1» із 30 очками лідирував у чемпіонаті, а «Чорноморець» йшов восьмим із 19 заліковими балами.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

Дніпровський клуб провів 10 матчів під проводом Юрія Максимова. У них команда здобула 8 перемог, один раз зіграла внічию та один раз програла. Не дивно, що «Дніпро-1» зробив ривок у таблиці. Якщо дніпровці переможуть «Чорноморець», то звершать перше коло чемпіонату лідером.

Одеський клуб не може похвалитися стабільністю у результатах. «Чорноморець» чергує негативні та позитивні результати. У попередніх двох турах команда програла. В останніх п'яти поєдинках одесити виграли лише одного разу.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Дніпро-1» - «Чорноморець».