У кого 9.9 та 10? Названі оцінки Луніна та Яремчука за матч Реал – Валенсія

Королівський клуб розгромив «кажанів» з рахунком 5:1

11 листопада відбувся матч 13-го туру Ла Ліги між командами «Реал» Мадрид та «Валенсія». Гра завершилася з рахунком 5:1 на користь «вершкових».

Український голкіпер королівського клубу Андрій Лунін вийшов у стартовому складі господарів та відстояв у воротах весь поєдинок. Українець Роман Яремчук з'явився на полі на 70 хвилині, результативними діями відзначиться за гостей не зумів.

Після завершення матчу статистичний портал WhoScored виставив оцінки українцям. Лунін отримав 6.8 балів, а Яремчук - 6.0.

Найкращим гравцем зустрічі був визнаний Родріго (10), на рахунку якого дубль та 2 асисти. Вінісіус Жуніор, який також відзначився у цьому поєдинку двічі, отримав 9.9 балів.

Оцінки WhoScored за матч Реал - Валенсія - 5:1

Данііл Агарков Sport.ua
По темі:

Футбол | 10 травня 2024, 00:03 39

«Рома» не зуміла втримати перемогу та перервати неймовірну серію німецької команди