Лунін пропустив 1 гол, 20 хвилин Яремчука. Реал знищив Валенсію в Мадриді

Королівський клуб розгромив «кажанів» з рахунком 5:1

11 листопада відбувся матч 13-го туру Ла Ліги між командами «Реал» Мадрид та «Валенсія». Гра завершилася з рахунком 5:1 на користь вершкових.

Український голкіпер королівського клубу Андрій Лунін вийшов у стартовому складі господарів та відстояв у воротах весь поєдинок. Українець Роман Яремчук з'явився на полі на 70-й хвилині, результативними діями відзначиться за гостей не зумів.

Дублями за столичну команду відзначилися Вінісіус Жуніор та Родріго. У бразильського форварда також 2 асисти, обидва - на Віні. Ще один м'яч забив Дані Карвахаль, який відкрив рахунок у матчі на 3-й хвилині.

Лунін не зумів відстояти на нуль. На 88-й Уго Дуро врази ворота українця, забивши єдиний гол для «кажанів».

Зараз «Реал» посідає 2-ге місце у таблиці чемпіонату Іспанії. У команди 32 очки після 13 турів. «Валенсія» має 18 пунктів і 9-ту позицію.