Шахтар U-19 зазнав розгромної поразки в Юнацькій лізі УЄФА від Барселони

«Гірники» програли 0:3

7 листопада відбувся матч 4-го туру Юнацької ліги УЄФА між командами «Шахтар» U-19 та «Барселона» U-19.

На стадіоні «Едмунд-Пламбек» у німецькому місті Нордерштедт «гірники» зазнали розгромної поразки 0:3. У першому таймі донецька команда пропустила один м'яч, а вже в середині другої половини матчу за 4 хвилини «Шахтар» пропустив двічі та втратив шанси на позитивний результат.

Після чотирьох турів «Шахтар» із трьома очками посідає третє місце в турнірній таблиці групи Н.

Юнацька ліга УЄФА. Група H, 7 листопада.

Шахтар U-19 - Барселона U-19 - 0:3

Голи: Кальдеро, 16, Родрігес, 58, Новарро, 62.

Вилучення: Глущенко, 64

Шахтар U-19: Кравець, Шелекета (Пушкарьов 46), Огарков, Башмарін, Дрозд, Глущенко, Бундаш (Демченко 46), Лосенко, Ющенко (Ломага 72), Сметана (Гармаш 72), Цуканов (Янович 81).

Барселона U-19: Яакобішвілі, Наварро, Вілорія, Кошпо, Фарре Мірро (73), Муньйос, Еспарт (Баланья 80), Фернандес (Перес 73), Родрігес, Оскар (Альба 73), Кальдеро (Прадас 67).