Араухо намагався пробити з лінії штрафного майданчика, Назарина заблокував.

Ракіцький двічі поспіль вибив м'яч зі штрафного майданчика.

Барселона тисне, але моментів не створює.

Компенсовано сім хвилин

07 листопада о 21:30 Олександр Снітко
87'

Не зараховано гол Шахтаря

Невертон з лівого флангу увійшов до штрафного майданчика та закрутив м'яч у дальній кут. Але гол не зараховано. Раніше у Невертона був офсайд.

07 листопада о 21:26 Олександр Снітко
83'

Різник - ще дна вдала дія на виході.

07 листопада о 21:24 Олександр Снітко
81'

Замість Гаві на поле вийшов Фермін Лопес.

80'

Ще одна подача у штрафний майданчик Шахтаря - знову Різник впевнено зіграв на виході.

07 листопада о 21:21 Олександр Снітко
78'

Зубков віддавав гостру передачу у штрафний майданчик, Матвієнко не встигнув за м'ячем.

07 листопада о 21:20 Олександр Снітко
77'

Фелікс виконав крос на дальню стійку, Різник кулаком вибив м'яч.

07 листопада о 21:19 Олександр Снітко

Барселона продовжує тиснути на захист Шахтаря.

07 листопада о 21:18 Олександр Снітко
75'

07 листопада о 21:15 Олександр Снітко
72'

Назарина вийшов на поле замість Степаненка.

07 листопада о 21:13 Олександр Снітко
70'

Пошкодження у Степаненка. Він його отримав кілька хвилин тому у верховій боротьбі.

07 листопада о 21:11 Олександр Снітко
69'

Різник забрав м'яч до рук після навісу від Гюндогана з кутового.

68'

Фелікс пробив з лініх штрафного майданчика - удар заблоковано.

07 листопада о 21:10 Олександр Снітко
67'

Невертон з меж штрафного майданчика намагався поцілити у ближній кут воріт - неточно.

66'

Ямал пробив головою з лінії воротарського майданчика, м'яч пролетів повз дальній кут воріт. Арбітр зафіксував поштовх Ямала проти Матвієнка.

07 листопада о 21:08 Олександр Снітко
64'

Шахтар виконав штрафний майже від кутового прапорця. Передачу на ближню стійку воріт перехопив гравець Барселони.

07 листопада о 21:05 Олександр Снітко
62'

Келсі з'явився на полі замість Сікана. який отримав травму у боротьбі з Крістенсеном.

07 листопада о 21:04 Олександр Снітко
61'

Після навісу в штрафний майданчик біля воріт Шахтаря виникла невелика пожежа, на щастя м'яч опинився в руках Різника.

59'

Одразу чотири заміни у складі Барселони. Педрі вийшов на поле замість Ромеу, Фелікс - замість Торреса, Ямаль - замість Рафіньї, Бальде - замість Алонсо.

07 листопада о 21:01 Олександр Снітко
58'

Торрес завдав удару з-за меж штрафного майданчика - дуже неточно.

07 листопада о 21:00 Олександр Снітко
56'

Небезпечно!

Зубков віддав пас на Сікана, той завдав удару з близької відстані, але з гострого кута - тер Штеген ногою відбив м1яч

07 листопада о 20:59 Олександр Снітко

Барселона з початку другого тайму значно посилила тиск на захист Шахтаря

07 листопада о 20:55 Олександр Снітко
50'

Крістенсен борцівським прийомом повалив Сікана, ще й впав на нього. Сікану довелося нелегко.

07 листопада о 20:51 Олександр Снітко
48'

Гочолеїшвілі виграв боротьбу у Маркоса Алонсо, але завдав удару вже майже з нульового кута. Тер Штеген відбив м'яч.

07 листопада о 20:50 Олександр Снітко
47'

Торрес завдав удару з меж штрафного майданчика - вище воріт.

07 листопада о 20:48 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

07 листопада о 20:33 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45' +2

Араухо з центру поля дійшов майже до штрафного майданчика, відпустив далеко від себе м'яч, намагався його дістати та вдарив по ногах Ракіцького.

07 листопада о 20:31 Олександр Снітко

Компенсовано дві хвилини.

Після голу команди грають без моментів. Переважно в центрі поля діють гравці.

07 листопада о 20:26 Олександр Снітко
40'

ГООООООООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛ!

Гочолеїшвілі навісив з правого флангу, Сікан виграв верхову боротьбу у Крістенсена та ударом головою поцілив у кут воріт!

07 листопада о 20:22 Олександр Снітко
37'

Криськів у боротьбі вдарив по нозі Рафінью. Гравцю Барси надали медичну допомогу.

07 листопада о 20:20 Олександр Снітко
35'

Неверон намагався виграти верхову боротьбу у Рафіньї, та аж перелетів його. На щастя, падіння минулося без наслідків.

07 листопада о 20:19 Олександр Снітко
34'

Матвієнко перехопив гостру передачу на Рафінью.

07 листопада о 20:17 Олександр Снітко
32'

Рафінья пройшов правим флангом, обігравши Ракіцького, і намагався віддати пас на Гаві, гравець Шахтаря зіграв на випередження та вибив м'яч.

07 листопада о 20:14 Олександр Снітко
29'

Різник знову обіграв Левандовського у штрафному майданчику.

07 листопада о 20:13 Олександр Снітко

Поки що лише один удар в площину воріт на дві команди.

07 листопада о 20:11 Олександр Снітко

Минула половина першого тайму. Гра більш-менш рівна.

07 листопада о 20:08 Олександр Снітко
22'

Сікан після скидки від Невертона намагався втікти від Крістенсена, але гравець Барси відтіснив українця корпусом.

07 листопада о 20:06 Олександр Снітко
20'

Різник у штрафному майданчику врізався у Левандовського. Натяку на пенальті не було. Голкіпер робив усе можливе, щоб уникнути зіткнення.

07 листопада о 20:02 Олександр Снітко
15'

Тер Штеген відбив удар Матвієнка. Непогана була можливість.

07 листопада о 19:59 Олександр Снітко
14'

Шахтар мав можливість для контратаки, але Крістенсен у підкаті вибив м'яч у ногах Зубкова.

07 листопада о 19:55 Олександр Снітко
10'

Гюндоган завдав удару приблизно з 20 метрів - неподалік від "дев'ятки" пролетів м'яч.

07 листопада о 19:54 Олександр Снітко
9'

Після скидки від Зубкова Сікан увійшов до штрафного майданчика, але там Канселу "з'їв" українського нападника.

07 листопада о 19:52 Олександр Снітко
7'

Шахтар виконав кутовий. Передачу на ближню стійку перехопив гравець Барселони.

07 листопада о 19:51 Олександр Снітко

Голкіпер Шахтаря продовжить грати

07 листопада о 19:50 Олександр Снітко

На поле вийшли лікарі. Надають допомогу Різнику.

4'

Різника пресингував Левандовський, голкіпер убрав м'яч в бік, нападник ударив його по нозі.

07 листопада о 19:48 Олександр Снітко
2'

Небезпечно!

Бондар віддав пас на Гочолоішвілі, той невдало прийняв м'яч, який відскочив від нього на кілька метрів у штрафний майданчик. На щастя, Левандовський не встигнув заволодіти м'ячем, йому завадив Гочолоішвілі.

07 листопада о 19:47 Олександр Снітко
1'

Барселона намагалась організувати атаку, м'яч опинився в руках у Різника.

06 листопада о 22:23 Олександр Снітко

У вівторок, 7 листопада, відбудеться поєдинок групового раунду Ліги чемпіонів, у якому зустрінуться «Барселона» та «Шахтар». Матч пройде в Гамбурзі на «Фолькспаркштадіоні». Стартовий свисток пролунає о 19:45 за київським часом.

У першому колі групового турніру український клуб набрав три очки. «Шахтар» виграв у бельгійського «Антверпена» (3:2), програв португальському «Порту» (0:1) та іспанській «Барселоні» (1:2). Каталонський клуб усі своїм матчі виграв: у «Порту» - 1:0, у «Антверпена» - 5:1.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Майбутній поєдинок стане вже одинадцятим офіційним очним протистоянням «гірників» та «блаугранас». Поки що «Шахтар» не може похвалитися особливими здобутками у матчах проти каталонців. На рахунку донецької команди - дві перемоги, тоді як «Барса» здобула сім вікторій. Ще один поєдинок завершився внічию. Різниця м'ячів - 20:9 на користь чинного чемпіона Іспанії.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» - «Барселона».