Олег Плотницький набрав 16 очок в матчі італійської Суперліги

Однак його «Перуджа» поступилася в гостях у п'яти партіях клубу «Кучіне-Лубе» із Чивітанови

Зіграно матчі третього туру чемпіонату Італії з волейболу у чоловічій Суперлізі. Центральний поєдинок відбувся у Чивітанові, де місцева команда «Кучіне-Лубе» приймала «Перуджу».

Відразу зазначимо, що у стартовому складі гостей на майданчик вийшов гравець національної збірної України догравальник Олег Плотницький (на фото). Забігаючи наперед, слід сказати, що він провів усю гру і приніс «Перуджі» 16 очок. Але цього виявилося замало для загальної перемоги.

Матч вийшов дуже завзятим і тривав 2 години 39 хвилин ігрового часу. Гості зуміли виграти перший та четвертий сети, а решту взяли господарі майданчика. Причому друга партія та тай-брейк завершилися на їхню користь із незвичними результатами, відповідно 35:33 та 22:20.

Чемпіонат Італії з волейболу. Чоловіки
Суперліга. 3 тур
«Кучіне-Лубе» - «Перуджа»

3:2 (20:25, 35:33, 25:21, 16:25, 22:20)

У турнірній таблиці після третього туру «Перуджа на третьому місці, маючи 7 очок, як і «Трентіно». А лідирує в чемпіонаті Італії «П'яченца», яка виграла всі три матчі та набрала 9 очок. У 4-му турі Суперліги 12 листопада команда Олега Плотницького вдома прийматиме «Модену».