Вже втретє. Матч Дніпро-1 – Олександрія знову перервала тривога

Команди пішли у підтрибунку на 88-й хвилині

Матч 13-го туру Української Прем'єр-ліги «Дніпро-1» - «Олександрія» призупинено на 88-й хвилині зустрічі через повітряну тривогу у Дніпровській області. Спочатку арбітри вирішили дограти матч до кінця, незважаючи на загрозу ракетного удару, але в підсумку зупинили матч.

Це вже третя тривога під час гри. Ще одна була до стартового свистка, через що початок поєдинку довелося відкласти на 15 хвилин.

Наразі перевагу у матчі мають господарі поля. На 34-й хвилині Олександр Філіппов забив єдиний гол у матчі. Потім на 68-й хвилині Олексій Гуцуляк подвоїв перевагу, але після найдовшого перегляду VAR в історії гол було скасовано.

Дмитро Вербинський Sport.ua
По темі:

Футбол | 15 травня 2024, 08:01 0

14 травня «червоно-білі» поступилися «Вільярреалу» з рахунком 0:1 у поєдинку 36-го туру Ла Ліги