ВІДЕО. Перемога Атлетіко, у кожному матчі Ла Ліги забили на 90-й хвилині

Кожну недільну зустріч у чемпіонаті Іспанії треба було додивлятися до кінця

29 жовтня у Ла Лізі три з чотирьох матчів склалися драматично. Іско на третій компенсованій хвилині приніс «Бетісу» перемогу над «Осасуною».

«Райо Вальєкано» і «Атлетік» уникали поразок у домашніх матчах відповідно з «Реал Сосьєдадом» та «Валенсією», забиваючи на 90+. Причому в обох іграх господарі відкривали рахунок, а потім давали гостям вийти вперед, після чого рятувалися. Український форвард «Валенсії» Роман Яремчук вийшов на заміну на 78-й хвилині замість Уго Дуро (той забив гол і зробив асист), якраз із ним на полі «Атлетік» відігрався.

«Атлетіко» пропустив у компенсований час від «Алавеса», але до кінця гри залишалося менше хвилини, а команда Дієго Сімеоне на той момент вела у два м'ячі. Голи Родріго Рікельме та Альваро Морати, забиті до перерви, забезпечили «матрацникам» перемогу. «Атлетіко» за втраченими очками йде нарівні з «Реалом» та «Жироною», які ділять лідерство.

Ла Ліга

11-й тур

«Бетіс» - «Осасуна» - 2:1

Голи: Вілліан Жозе, 45+1 (1:0), Рубен Гарсія, 85 (1:1), Іско, 90+3 (2:1).

«Райо Вальєкано» - «Реал Сосьєдад» - 2:2

Голи: Мумін, 31 (1:0), Оярсабаль, 41 (1:1), Оярсабаль, 65, пенальті (1:2), Бебе, 90+1 (2:2).

«Атлетік» - «Валенсія» - 2:2

Голи: Де Маркос, 32 (1:0), Фран Перес, 62 (1:1), Уго Дуро, 68 (1:2), Беренгер, 90+7 (2:2).

«Атлетіко» - «Алавес» - 2:1

Голи: Рікельме, 26 (1:0), Мората, 45+1 (2:0), Гевара, 90+6 (2:1).