86'

Рашфорда замінив Марсьяля.

29 жовтня о 19:14 Олександр Снітко
82'

МОМЕНТ! Через себе пробив Фоден на завершення подачі Бернарду з лівого флангу до центру штрафного, але поцілив повз ближню стійку.

29 жовтня о 19:13 Олександр Снітко
79'

ГГГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Дальній удар від Родрі з центральної зони в правий кут парирував Онана, після чого Голанд прострілив на порожні для Фодена з відскоку.

29 жовтня о 19:11 Олександр Снітко
75'

Грається з м'ячем Сіті на чужій половині.

29 жовтня о 19:06 Олександр Снітко
73'

Лінделефа замінив Регілон.

73'

Замість Гойлунда вийшов Гарначо.

29 жовтня о 19:04 Олександр Снітко
71'

МОМЕНТ! Онана завадив Голанду з прийому передачі Гріліша з центральної зони до штрафного пробити повз себе.

29 жовтня о 19:02 Олександр Снітко
68'

МОМЕНТ! Еріксен із глибини правого флангу виконав закидання до центру штрафного, Рашфорд приняв на груди, після чого бив із-під Вокера, але поцілив повз дальню стійку.

29 жовтня о 18:58 Олександр Снітко
64'

Бернарду зайшов до лівого флангу штрафного на одразу пробив до рук Онана.

29 жовтня о 18:54 Олександр Снітко
61'

Сіті відійшов на власну половину в очікуванні на атаки суперників.

29 жовтня о 18:51 Олександр Снітко
58'

МОМЕНТ! Гріліш прострілом/ударом із гострого кута на лівому фланзі штрафного спрямував м'яч повз дальню стійку.

29 жовтня о 18:50 Олександр Снітко
57'

МОМЕНТ! Гріліш із лівого флангу штрафного закрутив у дальній кут, однак Онана парирував.

29 жовтня о 18:48 Олександр Снітко
54'

Лінделеф блокував на кутовий простріл Альвареса з правого флангу штрафного.

29 жовтня о 18:45 Олександр Снітко
51'

Юнайтед через позиційні атаки намагається вийти з-під тиску.

29 жовтня о 18:42 Олександр Снітко
49'

ГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Голанд головою перед порожніми воротами замкнув подачу Сілви з лицьової на лівому фланзі штрафного!

29 жовтня о 18:41 Олександр Снітко
48'

МОМЕНТ! Бернарду подав із лівого флангу виконав навіс на дальню стійку, де замикав Фоден, але в дотик пробив над воротами.

29 жовтня о 18:40 Олександр Снітко
47'

МОМЕНТ! Едерсон зупинив постріл здалеку з лівого флангу від Бруну під ближню стійку.

29 жовтня о 18:39 Олександр Снітко
46'

Маунт гратиме замість Амрабата.

29 жовтня о 18:37 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

29 жовтня о 18:21 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45' +4

МОМЕНТ! Подачу з лівого флангу штрафного від Сілви на дальній стійці замикав головою Голанд, але Онана парирував на лінії воріт у стрибку.

29 жовтня о 18:19 Олександр Снітко
45' +1

МОМЕНТ! Едерсон витягнув із-під поперечини удар Мактомінея, який до цього отримав передачу з правого флангу поміж двома захисниками.

29 жовтня о 18:17 Олександр Снітко
45'

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме чотири хвилини.

29 жовтня о 18:14 Олександр Снітко
43'

По картці отримали Фоден та Амрабат.

42'

Амрабат відштовхнув Фодена після того, як суперник сфолив на ньому на лівому фланзі атаки.

29 жовтня о 18:12 Олександр Снітко
40'

У корпус Грілішу влетів Бруну, коли суперник зіграв головою на лівому фланзі атаки.

29 жовтня о 18:10 Олександр Снітко
38'

МОМЕНТ! Онана витягнув із ближньої дев'ятки закручений удар Альвареса із штрафного з лівого флангу.

29 жовтня о 18:09 Олександр Снітко
37'

Гріліш полетів на газон біля лівого кута штрафного через ногу Еванса.

34'

Подачу з правого флангу Далот зупинив перед власним воротарським, після чого Магвайр розрядив на дальній кутовий.

29 жовтня о 18:04 Олександр Снітко
31'

МОМЕНТ! Гойлунд протягнув м'яч, після помилки Фодена під час передачі назад із правого флангу, до штрафного, де з правого краю прострілив на Бруну на ближню, а той у дотик пробив над воротами.

29 жовтня о 18:02 Олександр Снітко
30'

Вимушені помилки від Онана через пасивність партнерів.

29 жовтня о 18:00 Олександр Снітко
28'

Юнайтед увімкнув пресинг на чужій половині.

29 жовтня о 17:58 Олександр Снітко
26'

ГГГГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Голанд пробив із пенальті точно в правий нижній кут.

26'

Онана затягував час.

29 жовтня о 17:56 Олександр Снітко
25'

ПЕНАЛЬТІ! Усе ж таки фол Гойлунда.

24'

Гойлунд розвернув руками Родрі, коли той біг замикати подачу із штрафного з правого флангу.

29 жовтня о 17:55 Олександр Снітко
23'

Зараз буде VAR.

29 жовтня о 17:52 Олександр Снітко
20'

МОМЕНТ! Онана витягнув із-під дальньої стійки закручений удар Гріліша від лівого кута штрафного.

29 жовтня о 17:50 Олександр Снітко
18'

Сіті з великими складнощами просувається до чужої половини.

29 жовтня о 17:48 Олександр Снітко
16'

Родрі зльоту запустив м'яч на трибуни за воротами, піймавши в пів колі перед штрафним відскок від перехопленої подачі Сілви з лівого флангу.

29 жовтня о 17:46 Олександр Снітко
14'

Гойлунда збив у боротьбі в повітрі Діаш фолом зі спини.

29 жовтня о 17:44 Олександр Снітко
12'

Фоден прискорився правим флангом атаки під закидання, але випустив м'яч за лицьову.

29 жовтня о 17:43 Олександр Снітко
11'

Є помилки в гостей під час володіння на власній половині.

29 жовтня о 17:41 Олександр Снітко
10'

Тепер уже з м'ячем грає Сіті.

29 жовтня о 17:40 Олександр Снітко
8'

МОМЕНТ! Видовищний порятунок воріт від Онана під час удару Фодена зі скидання головою з правого флангу другим поверхом від Вокера та спроби добити від Голанда!

29 жовтня о 17:38 Олександр Снітко
7'

Темп гри залишається під контролем господарів.

29 жовтня о 17:37 Олександр Снітко
5'

Рашфорд затягнув із передачею до лівого флангу на хід Лінделефу й той заліз до офсайду.

29 жовтня о 17:36 Олександр Снітко
4'

Сіті контролює м'яч у центрі поля.

29 жовтня о 17:34 Олександр Снітко
2'

МОМЕНТ! Відбирання м'яча в Гвардіола в центрі поля завершилось проривом Мактомінея до штрафного та ударом точно до рук Едерсона.

29 жовтня о 17:33 Олександр Снітко
1'

Далот закинув м'яч із правого флангу на дальній бік штрафного, де до нього не дотягнувся Лінделеф.

29 жовтня о 16:59 Олександр Снітко

У неділю, 29-го жовтня, відбудеться поєдинок 10-го туру Англійської Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться «Манчестер Юнайтед» і «Манчестер Сіті». Матч пройде в Манчестері (Англія), на полі стадіону «Олд Траффорд», початок о 17:30.

Дербі Манчестера з розмитими перспективами для його учасників, але з цілком очевидними завданнями. Якщо команда Гвардіоли втрачає очки, то відстане від «Арсеналу» і «Тоттенхема» в чемпіонських перегонах. Якщо ж осічку допустить колектив Еріка тен Хага, то серйозні проблеми будуть уже в нідерландського фахівця. До нього й так із підозрою ставляться в контексті невпевненої гри команди, тож де, як не в матчі проти принципового суперника укріплювати власні позиції.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Манчестер Юнайтед» - «Манчестер Сіті».