БРАЖКО: «Позитивним стан Динамо зараз не назвеш»

Кияни знову втратили очки

Півзахисник «Динамо» Володимир Бражко дав коментар після матчу з «Колосом» (1:1).

«У першому таймі зіграли добре - володіли ініціативою, забили гол, тримали м'яч. На другий тайм, напевно, вийшли трохи розслабленими, і якось усе пішло не за нашим планом - десь не добігли, не дотиснули… Загалом, на мій погляд, гра складалася добре для нас, лише результат підкачав.

В принципі, після вилучення Ваната стало менше атак із нашого боку, більше потрібно було грати в обороні. Але при цьому мали моменти, аби вирвати перемогу. Тепер потрібно налаштовуватися на максимальний результат у кожному наступному поєдинку.

Ваната ніхто не критикував. Це футбол, із кожним може таке статися.

Ми не виграємо вже три матчі поспіль, а потрібно вигравати в кожному. Будемо робити тепер усе від себе залежне та віддаватися на полі в наступних поєдинках.

Звичайно, позитивним стан нашої команди не назвеш. Ми розуміємо, скільки втрачено очок. Тож потрібно краще тренуватися, грати в матчах, і тоді все буде залежати лише від нас», - цитує Володимира Бражка офіційний сайт «Динамо».

Нагадаємо, що «Динамо» посідає сьоме місце в таблиці УПЛ з 16 очками. Але у киян є три гри в запасі.

Ігор Яслик Джерело: ФК Динамо Київ