Шахтарю другий тайм з Барселоною вдався краще за перший

«Гірники» можуть занести собі в актив другий тайм матчу

У Барселоні завершився матч 3-го туру групової стадії Ліги чемпіонів між місцевою «Барселоною» і донецьким «Шахтарем». З рахунком 2:1 у поєдинку перемогли іспанці.

До перерви «блауграна», як відомо, заслужено і закономірно вела в рахунку 2:0. Проте після відпочинку донеччани змогли практично повернутися до гри.

Гравці «Шахтаря» в другій половині зустрічі завдали по воротах «Барселони» 10 ударів, з яких один виявився прицільним. А головне: він приніс гол, автором якого став Георгій Судаков.

«Гірники» у другій 45-хвилинці виконали 2 кутових, а гравці «Барселони» отримали право на 1 корнер. Натомість іспанці двічі потрапили в положення поза грою, а гравці «Шахтаря» жодного разу в пастці не опинилися.

Загалом же, після перерви каталонці володіли м'ячем 54% ігрового часу проти 46% у футболістів із Донецька.