ФОТО. Гру Аякса перервали на 90 хвилині через пластиковий стаканчик

Гравців вивели з поля внаслідок хаосу, що виник наприкінці матчу

У неділю вдень матч 9 туру чемпіонату Нідерландів між «Аяксом» і «Утрехтом» (3:4) на стадіоні «Галгенвард» довелося призупиняти, бо напруга досягла точки кипіння.

Уболівальники «Аякса» протестували проти незадовільної форми клубу (семиматчева безвиграшна серія), що змусило суддю Денніса Хіглера призупинити гру на 89-й хвилині за рівного рахунку 3:3 після того, як на поле був кинутий пластиковий стаканчик.

Незабаром гра відновилася, і четвертий суддя підтвердив, що буде вісім хвилин компенсованого часу.

Після цього Оскар Фрауло вивів господарів поля вперед, що в підсумку стало переможним для «Утрехта».

Опинившись перед загрозою ще однієї поразки, деякі вболівальники знову дали волю емоціям, і суддя вдруге зупинив гру.

У результаті «Аякс» після семи матчів залишився на 17-му місці в турнірній таблиці, і робота Моріса Стейна перебуває під серйозною загрозою.

Володимир Клепач Джерело: Sport Bible