«Чорноморець»: Варакута - Брагару (Гучек, 90+2), Єрмаков, Салюк, Путря - Васильєв, Кузик (Авагімян, 84), Шпорн - Бадібанга (Дада, 87), Ієде (Хадіда, 87), Штогрін (Вакула, 87).

Запасні: О. Шевченко, Білик, Бойчук, Ухань, Данилюк.

«Минай»: Бандура - Булеза (Дмитрук, 38), Нємчанінов, Мельник, Солдат - Вітенчук - Рогозинський (Гечев, 54), Твердохліб (Голуб, 66), Ралюченко (Кораблін, 65), Вишневський (Одарюк, 66) - Гунічев.

Запасні: Кемкін, Ольховий, Ю. Кравчук, Петько, Панасенко.

21 жовтня о 16:52 Олександр Снітко
90' +2

Гучек гратиме замість Брагару.

90' +1

МОМЕНТ! Вітенчук забрав м'яч на лівому фланзі, залишив його для Гечева, який покотив у центр від лицьової на Одарюка, але той не влучив у порожні.

21 жовтня о 16:51 Олександр Снітко
90'

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, дві хвилини.

90'

Мельник здалеку з центральної зони запустив м'яч до рук Варакуті.

21 жовтня о 16:48 Олександр Снітко
87'

Бадібангу поміняв Дада.

21 жовтня о 16:47 Олександр Снітко
87'

Замість Штогріна гратиме Вакула.

87'

Ієде замінили на Хадіду.

21 жовтня о 16:44 Олександр Снітко
84'

Авагімян вийшов замість Кузика.

21 жовтня о 16:42 Олександр Снітко
81'

ГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Минай пішов пресингувати на правому фланзі атаки, але Штогрін вийшов із пастки та зіграв за спини захисникам на хід Кузику, який переграв воротаря.

21 жовтня о 16:40 Олександр Снітко
78'

Під тиском перебувають господарі на власній половині, але їх це не дуже турбує.

21 жовтня о 16:37 Олександр Снітко
76'

Багато м'яч літає в повітрі без жодних акцентів.

74'

Знову розріджений футбол у центрі поля спостерігаємо.

21 жовтня о 16:34 Олександр Снітко
72'

Мельника попередили за попередній фол.

21 жовтня о 16:32 Олександр Снітко
71'

Мельник на правому фланзі оборони сфолив проти Салюка.

21 жовтня о 16:30 Олександр Снітко
68'

ГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Подачу Зігі з правого флангу ударом головою в межах воротарського завершив у дальній кут Штогрін!

21 жовтня о 16:26 Олександр Снітко
66'

Голуб гратиме замість Твердохліба.

66'

Вишневського замінив Одарюк.

65'

Ралюченка замінили на Корабліна.

21 жовтня о 16:24 Олександр Снітко
62'

Чорноморець намагається закріпитись на чужій половині.

21 жовтня о 16:22 Олександр Снітко
60'

МОМЕНТ! Ієде зіграв до лівого флангу штрафного на Штогріна, а той у два дотики пробив абикуди на трибуни.

21 жовтня о 16:18 Олександр Снітко
57'

Шпорн у центрі поля зіграв на Ієде, той підійшов до штрафного та пробив просто в захисника перед собою. Хоч кутовий.

21 жовтня о 16:14 Олександр Снітко
54'

Гечев гратиме замість Рогозинського.

52'

Десь розбили губу Твердохлібу.

21 жовтня о 16:11 Олександр Снітко
50'

Чимало втрат у Миная поблизу центральної лінії.

21 жовтня о 16:09 Олександр Снітко
48'

Ралюченко на правому фланзі захисту руками зупинив Брагару.

21 жовтня о 16:06 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

21 жовтня о 15:52 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

21 жовтня о 15:50 Олександр Снітко
45' +2

Фол від Брагару на лівому фланзі захисту проти Дмитрука.

45'

45'

МОМЕНТ! Рогозинський отримав м'яч перед чужим штрафним, після чого здалеку з розвороту пробив до рук Варакуті.

21 жовтня о 15:47 Олександр Снітко
42'

Тримає м'яч Чорноморець на власній половині та відверто нікуди не квапиться.

21 жовтня о 15:45 Олександр Снітко
40'

Удар у коліно від Салюка отримав Твердохліб біля центральної лінії.

21 жовтня о 15:42 Олександр Снітко
38'

Дмитрук вийшов замість Булези.

21 жовтня о 15:40 Олександр Снітко
36'

ПЕНАЛЬТІ НЕ БУДЕ.

21 жовтня о 15:38 Олександр Снітко
33'

Ой-ой-ой. Це може бути перелом стопи.

21 жовтня о 15:37 Олександр Снітко
32'

Булеза отримав передачу Рогозинського з глибини лівого флангу до штрафного, після чого йому в ногу зіграв Васильєв.

21 жовтня о 15:35 Олександр Снітко
30'

Солдат атакував Кузика фолом у центрі поля.

21 жовтня о 15:31 Олександр Снітко
27'

МОМЕНТ! Гунічев приняв відскок на груди перед чужим штрафним і другим доторком пробив точно до рук Варакути.

21 жовтня о 15:29 Олександр Снітко
25'

Гунічев із-під двох суперників на правому фланзі зробив простріл, але все одно спрямував м'яч не до ніг свого партнера.

21 жовтня о 15:27 Олександр Снітко
23'

Гості непогано тримають м'яч на чужій половині, але суперники тримаються надійно.

21 жовтня о 15:25 Олександр Снітко
21'

Минай намагається атакувати у відповідь, але Чорноморець спокійно зустрічає.

21 жовтня о 15:23 Олександр Снітко
19'

ГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Зігі та Ієде зіграли в стінку з виходом останнього до правого флангу штрафного, після чого пішов простріл на ближню, де Штогрін п'ятою пробив у дальній кут.

21 жовтня о 15:20 Олександр Снітко
17'

Невдала спроба Штогріна пробити із зміщення з лівого флангу.

15'

Чорноморець тримає контроль поблизу до центральної лінії.

13'

Спокійний футбол триває цими хвилинами. Жодних загострень.

21 жовтня о 15:15 Олександр Снітко
11'

Ралюченко блокував удар Ієде з центральної зони перед штрафним.

21 жовтня о 15:13 Олександр Снітко
9'

Кузик не переграв суперника дриблінгом на правому фланзі штрафного.

21 жовтня о 15:10 Олександр Снітко
6'

Одесити не намагаються поспішати до атаки, бо й суперники щільно грають.

4'

Чорноморець поступово відсуває м'яч за центральну лінію.

21 жовтня о 15:05 Олександр Снітко
2'

Ралюченко виконав невдалу подачу з правого флангу, запустивши м'яч над воротами.

1'

Минай у позиційній атаці на чужій половині.

21 жовтня о 15:04 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

21 жовтня о 14:09 Олександр Снітко
21 жовтня о 14:06 Олександр Снітко

У суботу, 21-го жовтня, відбудеться поєдинок 11-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться одеський «Чорноморець» і закарпатський «Минай». Матч відбудеться в Одесі, на полі стадіону «Чорноморець», початок о 15:00.

Колектив Романа Григорчука набрав дуже непоганих обертів у вересні, але в поточному місяці ще не перемагав. Виправити становище «Чорноморець» може вже в майбутній грі проти головного аутсайдера турнірної таблиці УПЛ, «Минаю», який провів усі матчі вчасно, але при цьому не виграв у жодному з них. Якщо ж «моряки» допустять осічку, то конкуренти точно не упустять можливість цим скористатися.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Чорноморець» - «Минай».