Журналіст: «Шахтар буде винен, якщо не заріже кар’єру Роспутька»

Віктор Вацко – про скандал з Роспутьком

Український журналіст Віктор Вацко прокоментував втечу до рф гравця юнацької команди «Шахтар» U-19 Олександра Роспутька з команди після виїзного матчу Юнацької ліги УЄФА проти бельгійського «Антверпена».

«До «Шахтаря» питання. Чому вони про цю історію заговорили в публічній площині лише через півтора тижня після втечі Роспутька? І заговорили тільки після того, як журналісти зробили запит на клуб. Офіційного прес-релізу не було, а він повинен бути.

На мою думку, «Шахтар» буде винен, якщо цей муд***, коли-небудь заграє у футбол. Я маю на увазі, серйозний футбол, а не чемпіонат сибірської області.

«Шахтар» буде винен, якщо не зробить все можливе у юридичній площині, щоб зарізати йому кар'єру. Тут компромісів бути не може», - заявив Вацко.

Раніше батько втікача Роспутька розповів, де його син.

Дмитро Олійченко Джерело: 1927.kiev.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 06 грудня 2025, 04:41 0

5 грудня Бенфіка з Георгієм і Анатолієм Трубіним зіграла внічию з левами (1:1)

Коментарі