Уельс – Хорватія – 2:1. Битва за друге місце. Відеоогляд матчу

Дивіться відеоогляд матчу кваліфікації Євро-2024, який ускладнив життя бронзовим призерам ЧС-2022

Збірна Уельсу гостро потребувала перемоги над хорватами в домашньому матчі, що відбувся 15 жовтня. Валлійці відставали на три очки від прямого конкурента. Дубль Гаррі Вілсона, який забивав на 47-й та 60-й хвилинах, приніс Уельсу надважливий успіх. Хорватія відповіла лише голом Пашаліча на 75-й хвилині.

У цій групі збірна Туреччини забезпечила собі путівку до Євро-2024. За другу путівку поборються якраз Уельс і Хорватія. За два тури до фінішу у обох конкурентів по 10 очок. Однак Уельс має перевагу за особистими зустрічами над бронзовим призером ЧС-2022.

Кваліфікація Євро-2024

8-й тур, 15 жовтня

Уельс - Хорватія - 2:1

Голи: Вілсон, 47, Вілсон, 60 - Пашаліч, 75.

Відеоогляд матчу

Ігор Яслик Sport.ua
По темі:

Футбол | 21 травня 2024, 22:50 0

«Синьо-жовті» поступилися у стартовому поєдинку сербам, Чехія розгромила Кіпр 5:0