Прикарпаття-Говерла здобула дебютну перемогу у Суперлізі

Відбувся завершальний матч ігрового дня ЧУ з баскетболу

Сьогодні, 7 жовтня, відбувся ігровий день чемпіонату України з баскетболу. БК «Прикарпаття-Говерла» на домашньому майданчику в Івано-Франківську здолав «Черкаських Мавп».

Три чверті на майданчику була рівна боротьба - дві десятихвилинки з невеликою перевагою «Черкаських Мавп», третя вже за переваги «Прикарпаття-Говерли». Ключовим став початок четвертої чверті, в якій підопічні Євгена Мурзіна за стартові дві хвилини зробили ривок 8:1 і вперше в матчі заробили двозначну перевагу.

«Черкаські Мавпи» до останнього намагались бодай зрівняти рахунок, декілька разів наближались на відстань двох атак, але господарі баблу втримали перемогу.

Суперліга. Чоловіки. Регулярний чемпіонат, 7 жовтня.

Прикарпаття-Говерла - Черкаські Мавпи-Дніпро - 74:68 (18:19, 19:20, 19:14, 18:15)

Прикарпаття-Говерла: Аврахов 6, Чугунов 5 + 8 підбирань, Дроздов 2, Лесик 18 + 6 підбирань, Горобченко 15 + 4 підбирання + 6 передач - 4 втрат - старт; Старцев 15 + 4 підбирань + 4 передач, Кабацюра 10 + 9 підбирань, М. Тимофійчук 3, Жулавський, Лонюк 0.

Черкаські Мавпи-Дніпро: Фостер-Бойд 3, Кальніченко 21 + 6 підбирань, Агафонов 13, Кузнецов 3 + 4 підбирань + 4 передачі, Новіков 12 - старт; Далкорт 6 + 4 підбирання, Скіра 6, Руслов 2, Назаренко 2, Мірітіч 0.

Дмитро Олійник Джерело: Федерація баскетболу України (ФБУ)