Змогли і без Циганкова. Жирона з Довбиком обіграла Кадіс

Каталонці перемогли в матчі 9-го туру Ла Ліги

У суботу, 7 жовтня, у поєдинку 9-го туру чемпіонату Іспанії стосунки з'ясували «Кадіс» і «Жирона».

Гості з Каталонії були змушені обійтися без українського півзахисника Віктора Циганкова, який травмований. Натомість у матчі взяв участь нападник Артем Довбик - він відіграв 72 хвилини.

Без Циганкова «Жирона» здобула над «Кадісом» мінімальну перемогу - 1:0. На 59-й хвилині голом відзначився Алеш Гарсія.

Перемігши, «Жирона» в таблиці Ла Ліги піднялася на 1-е місце, випередивши «Барселону» і «Реал». У команди українців Циганкова і Довбика 22 очки після 9 матчів. «Кадіс» посідає 12-ту позицію з 9 пунктами.