Сенсація була поряд. Дніпро в овертаймі обіграв Берсерків

Харків'яни не втримали перемогу

У матчі 2-го туру чемпіонату України з хокею «Дніпро» лише в овертаймі дотиснув аутсайдера «Берсерків» з рахунком 4:3 і не дозволив відбутися сенсації.

Харківська команда не може виграти 25 поспіль матчів у всіх турнірах, а у цьому поєдинку мала всі шанси перервати невдалу серію.

«Берсерки» після двох періодів вели у рахунку 3:1, але перевагу не втримали та поступилися в овертаймі.

Чемпіонат України з хокею

Дніпро - Берсерки 4:3 (в овертаймі) (1:1, 0:2, 2:0, 1:0)

Шайби: 0:1 - Осадчий (Дуюн, Карнаух), 00:37. 1:1 - Стецюра (Сидоренко, Крикля), 02:07. 1:2 - Безуглий (Абдуллаєв, Наливайко, - більш.), 26:15. 1:3 - Дуюн (Карнаух, Осадчий, - більш.), 34:43. 2:3 - Вал. Алексюк (Крикля, Ратушний, - більш.), 40:39. 3:3 - Вал. Алексюк (Сидоренко, Стецюра, - подв. більш.), 47:42. 4:3 - Пойманов, 61:11