«Інтер»: Зоммер, Павар, Дюмфріс (Дарміан, 73), Бастоні, Ачербі, Дімарко (Карлос Аугусто, 84), Барелла (Клаасен, 90+1), Чалханоглу (Аслані, 84), Тюрам, Мхітарян, Лаутаро.

Запасні: Ди Дженаро, Аудеро, Де Врей, Куадрадо, Биссек, Сарр, Сачес.

«Бенфіка»: Трубін, Ба (Томас Араужо, 22), Морато, Нерес, Отаменді, Хуан Бернат (Кабрал, 80), Рафа Сілва (Чікіньо, 69), Жоау Невеш, Кокчу (Муса, 69), Аурснес, Ді Марія (Юрасек, 80).

Запасні: Самуел, Кокубо, Флорентіну, Гедеш, Тенгстедт, Тьяго Гувея, Жоау Маріу.

Стадіон: «Джузеппе Меацца».

03 жовтня о 23:55 Олександр Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90' +6

Невеш давлеко вкинув м'яч з аута, Отаменді у боротьбі за м'яч впав, голкіпер показав, що можна грати далі.

03 жовтня о 23:54 Олександр Снітко
90' +5

Трубін прийшов до чужого штрафного майданчика на подачу кутового. Але це не допомогло.

03 жовтня о 23:53 Олександр Снітко
90' +4

Мартінес пробив з дуже гострого кута, Трубін ногою відбив м'яч.

03 жовтня о 23:52 Олександр Снітко
90' +3

Аурснес з кутового навісив на ближню стійку, Зоммер забрав м'яч до рук після удару з близької відстані.

03 жовтня о 23:50 Олександр Снітко
90' +1

Клаасен замінив Бареллу. Заміна у складі Інтера.

03 жовтня о 23:49 Олександр Снітко

Компенсовано п'ять хвилин.

03 жовтня о 23:46 Олександр Снітко
87'

Небезпечно!

Знову Трубін виручив Бенфіка. Він відбив м'яч після удару Лаутаро з близької відстані.

03 жовтня о 23:42 Олександр Снітко
84'

Карлос Аугусто вийшов на поле замість Дімарко, Аслані - замість Чалханоглу.

82'

Кабрал з меж штрафного майданчика пробив повз ворота.

03 жовтня о 23:39 Олександр Снітко
80'

Ді Марія залишив поле. Замість нього вийшов Юрасек. Замість Хуана Берната вийшов Кабрал.

03 жовтня о 23:38 Олександр Снітко
78'

Чалханоглу у класному підкаті зупинив Ді Марію, який мчав до штрафного майданчика Інтера. Аргентинець залишився на газоні.

03 жовтня о 23:34 Олександр Снітко
75'

МОМЕНТ!

Одразу ж ще один момент мав Лаутаро. Аргентинець у штрафному майданчику обіграв свого співвітчизника Отаменді та завдав удару з близької відстані. Трубін ногою здійснив сейв!

03 жовтня о 23:33 Олександр Снітко
74'

МОМЕНТ!

Лаутаро вийшов сам на сам з Трубіним, обіграв його та пробив по воротах - захисник вибив м'яч. Але був офсайд.

03 жовтня о 23:32 Олександр Снітко
73'

Алексіс Санчес замінив Тюрама, Дарміан з'явився на поле замість Дюмфріса.

03 жовтня о 23:29 Олександр Снітко
70'

Дюмфріс та Отаменді поштовхалися руками. Аргентинець впав, нідерландець отримав попередження.

03 жовтня о 23:28 Олександр Снітко
69'

Подвійна заміна у складі Бенфіки: Муса замість Кокчу, Чікіньо замість Рафи Сілви.

03 жовтня о 23:27 Олександр Снітко
67'

Лаутару отримав попередження. Саме він спочатку збив Нереса у підкаті ззаду, після чого гравець Бенфіки впав і влучив ногою в обличчя аргентинця.

03 жовтня о 23:26 Олександр Снітко

Нерес потрапив буцою в обличчя Лаутару, коли обидва гравці впали на газон після боротьби за м'яч.

03 жовтня о 23:25 Олександр Снітко
67'

Лаутару на газоні. Кров на його обличчі.

03 жовтня о 23:24 Олександр Снітко
65'

Дімарко з близької відстані пробив Трубіна. Гравець Ітера був у офсайді.

03 жовтня о 23:23 Олександр Снітко
64'

Міланці відібрали м'яч на чужій половині поля, Мхітарян пробив здалеку, у ворота не влучив.

03 жовтня о 23:22 Олександр Снітко
62'

ГОООООООООООЛ!

Дюмфріс пройшов правим флангом, від лицевої лінії відпасував у центр штрафного майданчика, Тюрам пробив в протихід Трубіну, м'яч залетів у ближній кут воріт.

03 жовтня о 23:20 Олександр Снітко
61'

МОМЕНТ!

Тепер Лаутару влучив у стійку! Потім було добивання, на яке зреагував Трубін!

03 жовтня о 23:15 Олександр Снітко
55'

У продовженні атаки Інтера Трубін відбив м'яч після удару з близької відстані. Але навіть якщо б не відбив, то гол не зарахували б. Футболіст Інтара був в офсайді.

03 жовтня о 23:14 Олександр Снітко
55'

МОМЕНТ!

Лаутару пробив з меж штрафного майданчика та влучив у поперечину!

03 жовтня о 23:13 Олександр Снітко
54'

Небезпечно!

Дюмфріс після навісу від Бастоні головою - м'яч пролетів повз дальній кут воріт.

03 жовтня о 23:11 Олександр Снітко
52'

Дімарко злету пробив - м'яч полетів повз ворота.

03 жовтня о 23:10 Олександр Снітко
51'

Гравець Бенфіки заблокував простріл від Дімарко.

03 жовтня о 23:08 Олександр Снітко
49'

Трубін на виході забрав м'яч до рук.

Аргентинець продовжить гру.

03 жовтня о 23:07 Олександр Снітко
48'

Лаутаро отримав пошкодження. Невдало приземлився на руку.

47'

Після навісу з флангу Тюрам не зміг щупинити м'яч у штрафному майданику.

03 жовтня о 23:04 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

03 жовтня о 22:47 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

03 жовтня о 22:46 Олександр Снітко
45' +1

Кокчу навісив з кутового, Зоммер на виході зіграв невпевнено, але з другої спроби все ж забрав м'яч до рук.

03 жовтня о 22:45 Олександр Снітко

Компенсовано дві хвилини

03 жовтня о 22:44 Олександр Снітко
44'

Дімарко прострілив у штрафний майданчик, Отаменді у падінні вибив м'яч.

03 жовтня о 22:43 Олександр Снітко
43'

Небезпечно!

Барелла завдав удару з лінії штрафного майданчика, Трубін у падінні перевів м'яч на кутовий.

03 жовтня о 22:42 Олександр Снітко
41'

Ді Марія закинув м'яч у штрафний майданчик, його партнер завдав удару, Зоммер відбив. Але гравець Бенфіки був у положенні поза грою.

03 жовтня о 22:36 Олександр Снітко
36'

Після кроса зі штрафного удару Ачербі не дотягнувся до м'яча поблизу воріт. Однак він був у офсайді.

35'

Арбітр показав жовту картку асистенту головного тренера Бенфіки.

03 жовтня о 22:30 Олександр Снітко
30'

Нерес увійшов до штрафного майданчика, Барела не дозволив йому прострілити.

03 жовтня о 22:29 Олександр Снітко
29'

Дімарко пробив зі штрафного, м'яч влучив у стінку.

28'

Кокчу обрізався в центральному колі, Інтер провів контратаку, під час якою захисник Бенфіки збив Тюрама поблизу штрафного майданчика.

03 жовтня о 22:27 Олександр Снітко
27'

Барела закинув м'яч у штрафний майданчик, Трубін впевнено зіграв на виході.

03 жовтня о 22:24 Олександр Снітко
24'

Чалханоглу завдав удару приблизно з 22 метрів - Трубін спокійно забрав до рук м'яч, який летів низом.

03 жовтня о 22:22 Олександр Снітко
22'

Замість Ба на поле вийшов Томас Араужо.

03 жовтня о 22:21 Олександр Снітко

Буде заміна.

20'

Ба отримав ушкодження. Сидить на газоні.

03 жовтня о 22:19 Олександр Снітко
18'

Після верхової боротьби у штрафному майданчику ліссабонців м'яч відскочив до Дюмфріса. Його удар виявився неточним.

03 жовтня о 22:15 Олександр Снітко
03 жовтня о 22:14 Олександр Снітко
14'

Ді Марія з кутового закрутив м'яч у ворота, він влучив у поперечину.

13'

Небезпечно!

Аурснеса забули за спинами захисників Інтера. На нього з ауту несподівано вкинув м'яч партнер. Гравець Бенфіки пробив з меж штрафного - Зоммер відбив.

03 жовтня о 22:11 Олександр Снітко
11'

Дюмфріс з близької відстані пробив у падінні головою, м'яч пролетів повз ворота.

03 жовтня о 22:08 Олександр Снітко
8'

Інтер провів контратаку, вона завершилася неточним навісом.

03 жовтня о 22:07 Олександр Снітко
7'

Ді Марія намагався пробити з правого кута штрафного майданчика, його удар накрили.

03 жовтня о 22:06 Олександр Снітко

На перших хвилинах Бенфіка володіє м'ячем більше.

03 жовтня о 22:04 Олександр Снітко
4'

Дюмфріс прострілив у штрафний майданчик, Мхітарян не дотягнувся до м'яча. Ще й офсайд зафіксували у вірменського гравця.

03 жовтня о 22:03 Олександр Снітко
3'

Невеш навісив у штрафний майданчик, Зоммер спокійно забрав м'яч до рук.

03 жовтня о 22:02 Олександр Снітко
2'

Ді Марія намагався у штрафному майданчику обіграти Бастоні, захисник Інтера вийшов переможцем цієї дуелі.

03 жовтня о 22:01 Олександр Снітко
1'

Перша спроба Бенфіки провести атаку завершилася неточним пасом.

03 жовтня о 22:00 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

03 жовтня о 21:57 Олександр Снітко

Команди виходять на поле.

03 жовтня о 21:26 Олександр Снітко
02 жовтня о 21:30 Олександр Снітко

Італійський «Інтер» і португальська «Бенфіка» зустрінуться 3 жовтня у матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Поєдинок відбудеться у Мілані на стадіоні «Джузеппе Меацца». Початок - о 22:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Інтер» у Лізі чемпіонів стартував із нічиєї 1:1 у матчі проти іспанського «Реал Сосьєдада». «Бенфіка» розпочала чемпіонський турнір із домашньої поразки 0:2 від австрійського «Ред Булл Зальцбург». Інтерес українських шанувальників футболу до матчів «Бенфіки» обумовлений участю в них Анатолія Трубіна, який є головним голкіпером португальського гранда.

У квітні цього року клуби грали у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Італійці виграли 2:0 на виїзді, після чого була нічия 3:3 у Мілані.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Інтер» - «Бенфіка».