Запасні: Кінарейкін, Юрчук, Мірошніченко, Вітіньйо, Танчик, Філіппов.

«Металіст 1925»: Мозіль - Червак, Курило, Безуглий, Жичиков - Габелок, Вачіберадзе - Дмитренко (Юсов, 65), Чирук (Сидоров, 65), Арі - Борячук.

Запасні: Сидоренко, І. Потімков, Є. Ткачук, Рудавський, Мартинюк, Ременюк, А. Ткачук.

90' +6

Ліктем по обличчю від Курила прилетіло перед чужим штрафним Гуцуляку.

02 жовтня о 18:51 Олександр Снітко
90' +4

Навіс із лівого флангу Юсов у центрі чужого штрафного зустрів ударом ногою в коліно Волинцю.

02 жовтня о 18:48 Олександр Снітко
90'

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще п'ять хвилин.

90'

МОМЕНТ! Потужний дальній постріл із лівого флангу від Пасіча рикошетом від ноги захисника полетів під поперечину, але Мозіль перевів на кутовий.

02 жовтня о 18:46 Олександр Снітко
88'

Пасіч робив прискорення лівим флангом атаки, але просто подарував м'яч біля чужого штрафного суперникам у підсумку.

02 жовтня о 18:44 Олександр Снітко
86'

Волинець на виході поблизу власного воротарського забрав до рук передачу Безуглого на лівий фланг із глибини.

02 жовтня о 18:39 Олександр Снітко
82'

Попереджений Волинець за затягування часу.

02 жовтня о 18:36 Олександр Снітко
78'

Кравця поміняли на Горіна.

02 жовтня о 18:33 Олександр Снітко
75'

Юсов не дотягнувся до м'яча на ближній стійці під час подачі Жичикова з правого флангу.

02 жовтня о 18:32 Олександр Снітко
75'

Ременюк гратиме далі замість Арі.

02 жовтня о 18:30 Олександр Снітко
73'

Замість Каплієнка з'явився Пасіч.

72'

Лєднєва замінив Горбунов.

02 жовтня о 18:26 Олександр Снітко
69'

Гуцуляку м'яч влучив у руку, але пенальті не дали.

02 жовтня о 18:25 Олександр Снітко
67'

МОМЕНТ! Гуцуляк на лінії воріт зупинив удар головою від Борячука з близької відстані головою на завершення скидання Курила.

02 жовтня о 18:22 Олександр Снітко
65'

Дмитренка замінив Юсов.

65'

Сидоров гратиме замість Чирука.

02 жовтня о 18:21 Олександр Снітко
64'

Утратив м'яч у центрі поля Безуглий, після чого стрибнув у підкаті проти Рубчинського.

02 жовтня о 18:20 Олександр Снітко
63'

По ногах Сватку перед чужим штрафним потоптався Борячук.

02 жовтня о 18:19 Олександр Снітко
62'

МОМЕНТ! Подача кутового з правого флангу на ближню стійку завершилась ударом головою від Кравця повз дальню стійку.

02 жовтня о 18:18 Олександр Снітко
61'

Пуріта з правого флангу штрафного прострілював на дальню під порожні для Лєднєва, але Чирук підрізав над поперечиною.

02 жовтня о 18:16 Олександр Снітко
59'

Навіс із правого флангу Борячук в падінні головою замикав із явного офсайду.

02 жовтня о 18:15 Олександр Снітко
58'

МОМЕНТ! Передача з лівого флангу на ближньому куті воротарського знайшла Борячука, який із носка пробив точно у Волинця.

02 жовтня о 18:13 Олександр Снітко
56'

ГГГГГГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Божевільний постріл Лєднєва з центральної зони перед штрафним під поперечину з передачі Пуріти з правого флангу.

02 жовтня о 18:12 Олександр Снітко
53'

Харків'яни грають у обережному стилі на власній половині.

02 жовтня о 18:06 Олександр Снітко
49'

Арі прискорився правим флангом атаки, але Рубчинський у підкаті перевів м'яч на кутовий.

02 жовтня о 18:05 Олександр Снітко
47'

Адамюка на правому фланзі атаки Дніпра-1 збив Чирук.

02 жовтня о 18:02 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

02 жовтня о 17:48 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

02 жовтня о 17:47 Олександр Снітко
45' +1

Невдала спроба пробити від Арі на завершення прострілу з правого флангу до центру штрафного.

02 жовтня о 17:45 Олександр Снітко
45'

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, дві хвилини.

02 жовтня о 17:44 Олександр Снітко
43'

ШТАНГА! Борячук зачепився за закидання з глибини в центрі чужого штрафного, Арі забрав відскок, після чого зіграв на правий фланг чужих володінь, назад, а партнер пробив у ближню стійку!

02 жовтня о 17:42 Олександр Снітко
42'

МОМЕНТ! Передача з правого флангу від Пуріти на ближній стійці завершувалась ударом Гуцуляка, але Мозіль його накрив.

40'

А ось постріл Пуріти з центральної зони з дальньої відстані пішов значно над воротами.

02 жовтня о 17:39 Олександр Снітко
38'

МОМЕНТ! Мозіль витягнув на кутовий із-під поперечини дальній постріл від Рубчинського з лівого флангу.

02 жовтня о 17:37 Олександр Снітко
37'

Дальній постріл Сарапія з центральної зони перед штрафним пішов повз ліву стійку.

02 жовтня о 17:35 Олександр Снітко
34'

МОМЕНТ! Адамюк не догледів за Дмитренком на правому фланзі оборони, а суперник зберіг м'яч у полі, зайшов до штрафного, зіграв на Борячука, а той пробив точно у воротаря.

02 жовтня о 17:33 Олександр Снітко
32'

Не було кому завершувати в центрі штрафного простріл Каплієнка з лівого флангу.

02 жовтня о 17:31 Олександр Снітко
30'

Не дістався м'яча Адамюк під час передачі на правий фланг атаки.

02 жовтня о 17:28 Олександр Снітко
28'

Пуріта гратиме замість травмованого Когута.

02 жовтня о 17:27 Олександр Снітко
26'

Навіс із лівого флангу прилетів у руку Борячуку в штрафному.

02 жовтня о 17:25 Олександр Снітко
25'

Так, це травма коліна.

25'

Когут попереджений, але не піднімається з газону.

02 жовтня о 17:24 Олександр Снітко
24'

Точно в ноги Габелку зіграв у підкаті Когут перед чужим штрафним.

02 жовтня о 17:22 Олександр Снітко
22'

Когуту не вдався удар головою на завершення подачі з лівого флангу від Лєднєва.

02 жовтня о 17:19 Олександр Снітко
19'

МОМЕНТ! Подача кутового з лівого флангу від Піхальонка прилетіла точно на ногу Сарапію в центрі штрафного, але той не зорієнтувався.

02 жовтня о 17:18 Олександр Снітко
18'

Кутовий заробив Гуцуляк під час просування до правого флангу штрафного.

16'

Дніпряни не відпускають суперників із їхньої половини поля.

02 жовтня о 17:15 Олександр Снітко
14'

Арі поспіхом виконав дальній удар із правого флангу, спрямувавши м'яч повз ближню стійку.

02 жовтня о 17:12 Олександр Снітко
11'

Підкатом у центральному колі дав Вачіберадзе по ногах Сарапій.

02 жовтня о 17:11 Олександр Снітко
10'

Жичиков посунув Каплієнка від м'яч на правому фланзі захисту під час передачі на хід супернику.

02 жовтня о 17:08 Олександр Снітко
7'

МОМЕНТ! Сваток із місця здалеку з правого флангу спрямував м'яч повз протилежну стійку.

02 жовтня о 17:06 Олександр Снітко
5'

1925 погано чіпляється за м'яч на старті зустрічі, але близько до власного штрафного суперників не підпускає.

02 жовтня о 17:03 Олександр Снітко
3'

Адамюк загострював передачею до правого флангу штрафного, але Курило прочитав.

02 жовтня о 17:02 Олександр Снітко
1'

Вачіберадзе перед чужим штрафним збив Піхальонок.

02 жовтня о 17:00 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

02 жовтня о 16:17 Олександр Снітко
02 жовтня о 15:58 Олександр Снітко
02 жовтня о 15:55 Олександр Снітко
02 жовтня о 15:54 Олександр Снітко

У понеділок, 2-го жовтня, відбудеться поєдинок 9-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться дніпровський «Дніпро-1» і харківський «Металіст 1925». Матч відбудеться в Дніпрі, на полі стадіону «Дніпро-Арена», початок о 17:00.

Юрій Максимов вирішив повернутися до роботи на чолі українських клубів із дуже складним завданням - урятувати «Дніпро-1», який, як здавалося, програв усе, що тільки можна було програти на старті нового сезону. І якщо з Кубком України у нового наставника СК у підсумку нічого не вийшло, то в чемпіонаті дніпряни поступово почали повертати втрачені позиції. Але навіть до рівня «Металіста 1925» на чолі з Едмаром / Олегом Голодюком «Дніпро-1» ще не дотягує в турнірній таблиці, а «жовто-сині», на секундочку, зовсім нещодавно були за крок до зникнення з футбольної карти України.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Дніпро-1» - «Металіст 1925».