Моісеєва виграла дистанцію 1000 метрів на турнірі у Польщі серед юніорок D

Катерина Моісеєва з великим відривом виграла обидва свої забіги

Українська шорт-трекістка Катерина Моісеєва з впевненої перемоги на дистанції 1000 метрів серед юніорок D розпочала виступи на перших Всепольських рейтингових змаганнях у Саноку.

Півфінальний забіг Моісеєва виграла з відривом більш ніж за секунду від найближчої суперниці, а у фіналі випередила найближчу суперницю майже на дві секунди.

На дистанції 500 метрів українка знову впевнено та з великим відривом виграла чвертьфінал та півфінал, в якому оновила особистий рекорд, а у фіналі отримала пенальті за фальстарт.

У змаганнях серед юніорів D український шорт-трекіст Олександр Курсенко на тих самих дистанціях посів четверті місця.