Ісенко забрав м'яч до рук після прострілу від гравця Шахтаря.

Ісенко впіймав м'яч після зрізки від Скляра.

30 вересня о 18:47 Олександр Снітко

Компенсовано три хвилини.

90'

Швед отримав м'яч у штрафному майданчику та намагався прострілити. М'яч влучив у гравця Ворскли, Ісенко спокійно забрав м'яч до рук.

30 вересня о 18:43 Олександр Снітко
87'

Ще один невдалий навіс у виконанні гравців Шахтаря.

30 вересня о 18:41 Олександр Снітко
85'

Небезпечно!

Ракіцький пробив здалеку, м'яч пролетів поруч з дальнім кутом воріт.

30 вересня о 18:39 Олександр Снітко
83'

Келсі замінив Азарова.

82'

Зубков пробив здалеку, м'яч пролетів набагато вище воріт.

30 вересня о 18:35 Олександр Снітко
79'

Замість Якубу на поле вийшов Черниш.

78'

Якубу отримав пошкодження.

30 вересня о 18:34 Олександр Снітко
77'

Гочолоішвілі навісив у штрафний майданчик, захисник вибив м'яч. І скільки вже таких невдалих навісів було у виконанні гравців Шахтаря.

30 вересня о 18:32 Олександр Снітко
75'

Бондаренко закинув м'яч у штрафний майданчик, Ісенко на виході забрав м'яч до рук.

30 вересня о 18:28 Олександр Снітко
71'

ГООООООООООООЛ!

Пердута з правого краю штрафного майданчика прострілив вздовж воріт, Нестеренко з лінії воротарського майданчика переправив м'яч у ворота!

30 вересня о 18:26 Олександр Снітко
70'

Ще одна заміна у складі Шахтаря. Швед вийшов на поле замість Кащука.

30 вересня о 18:25 Олександр Снітко
69'

Судаков у штрафному майданчику віддавав гострий пас на Зубкова, але м'яч влучив у п'ятку.

30 вересня о 18:21 Олександр Снітко
65'

Кащук не зміг замкнути передачу партнера перед порожнім кутом воріт. Але гравець Шахтаря був в офсайді.

30 вересня о 18:19 Олександр Снітко
63'

Назарина замінив Степаненка, Криськів - Судакова.

62'

Скляр з пробив метрів з 20-ти - вище воріт. А ліворуч був партнер, який міг би увійти в штрафний майдачник.

30 вересня о 18:16 Олександр Снітко
59'

Степаненко попереджений за грубу гру.

30 вересня о 18:15 Олександр Снітко
58'

МОМЕНТ!

Степанюк віддав розрізний пас на Нестеренка, він обіграв Різника та з близької відстані не влучив у ворота, які у підкаті намагався захистити Гочолоішвілі.

30 вересня о 18:14 Олександр Снітко
57'

ГООООООООООООООЛ

Після вкидання з ауту Сікан Скинув на Зубкова, той з меж штрафного майданчик точно пробив у ближню "дев'ятку".

30 вересня о 18:11 Олександр Снітко
54'

Бондаренко увійшов у штрафний майданчик. Замість удару вирішив відпасувати під удар Судакова. Того випередив захисник.

30 вересня о 18:09 Олександр Снітко
53'

Атака Шахтаря вчергове завершилася неточним навісом.

52'

Небезпечно!

Скляр з лівого флангу відпасував на Степанюка. Форвард перебував на відстані близько 18 метрів від воріт по центру. Але він не зміг завдати точного удару. М'яч пролетів повз ворота.

30 вересня о 18:07 Олександр Снітко
51'

Судаков зіграв на підбиранні, зробив пас на Бондаренка, той пробив з півкола штрафного майданчика - неточно.

30 вересня о 18:06 Олександр Снітко
49'

Кащук заробив кутовий, сам же виконав його. Стапаненко після навісу зробив скидку головою, але партнери програли боротьбу за м'яч.

30 вересня о 18:05 Олександр Снітко
47'

Ракіцький викона крос у штрафний майданчик - захисник вибив м'яч.

30 вересня о 18:02 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

Заміна у складі Шахтаря. Ракіцький вийшов на поле замість Чигринського.

30 вересня о 17:48 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

З такою грою Шахтарю буде дуже складно наступного тижня у матчі з бельгійським Антверпеном.

30 вересня о 17:47 Олександр Снітко

Компенсовано одну хвилину.

45'

Судаков зробив класну передачу майже не лінії воротарського майданчика. Зубков не зміг нормально пробити по воротах.

30 вересня о 17:44 Олександр Снітко
42'

Кане та Якубу у силовій боротьбі відібрали м'яч у Зубкова в штрафному майданчику.

30 вересня о 17:43 Олександр Снітко
40'

Судаков навісив у штрафний майданчик. Захисник вибив м'яч подалі.

30 вересня о 17:42 Олександр Снітко
39'

Гочолоішвлі прострілив з правого флангу. Безадресно.

30 вересня о 17:40 Олександр Снітко
38'

Кащук зліва прострілив в центр штрафного майданчика. Захисник випередив Сікана та вибив м'яч.

30 вересня о 17:39 Олександр Снітко
37'

Зубков навісив у штрафний майданчик. Нікого не було в тій зоні, куди прилетів м'яч.

30 вересня о 17:38 Олександр Снітко
36'

Судаков навісив у штрафний майданчик у напрямку Чигринського. Степанюк вибив м'яч головою.

30 вересня о 17:36 Олександр Снітко
32'

Небезпечно!

Судаков зробив простріл, Ісенко на перехопленні не втримав м'яч у руках. М'яч відскочив до Бондаренка, той відпасував під удар Зубкову. Олександр завдав удару з 15-метрів, Ісенко відбив.

30 вересня о 17:34 Олександр Снітко

Впевнено захищаються полтавці. Поки що Ворскла виглядає більш збалансованою, ніж Шахтар.

30 вересня о 17:32 Олександр Снітко

Шахтар чимало часу володіє м'ячем поблизу штрафного майданчика Ворскли. Увійти у нього не дозволяють полтавці.

30 вересня о 17:29 Олександр Снітко

Шахтар намагається створити момент біля воріт Ісенка, але поки що не вдається.

30 вересня о 17:25 Олександр Снітко
22'

ГОООООООООООООЛ

Скляр впевнено реалізував пенальті. Точно пробив у лівий від себе кут. Різник упав в інший бік.

30 вересня о 17:23 Олександр Снітко
21'

ПЕНАЛЬТІ!

Після навісу зі штрафного, Міроші не зміг вибити м'яч, Чигринський у боротьбі збив Степанюка.

30 вересня о 17:22 Олександр Снітко
19'

МОМЕНТ!

Кащук з лівого флангу увійшов до штрафного майданчика та завдав сильного удару приблизно з 14 метрів - Ісенко відбив м'яч.

30 вересня о 17:21 Олександр Снітко
18'

Азаров ззаду збив Кане. Арбітр поки вирішив не карати захисника Шахтаря.

30 вересня о 17:17 Олександр Снітко

15 хвилин минуло. Гольових моментів немає.

30 вересня о 17:13 Олександр Снітко
10'

Бондаренко зробив хорошу передачу на Кащука, Ісенко зіграв на перехопленні на лінії воротарського майданчика.

30 вересня о 17:11 Олександр Снітко

На перших хвилинах рівна боротьба.

30 вересня о 17:07 Олександр Снітко
4'

Після передачі з правого флангу Степанюк пробив з ме штрафного майданчика. Різник забрав м'яч до рук.

30 вересня о 17:05 Олександр Снітко
2'

Кащук з флангу увійшов у штрафний майданчика та відпасував на 11-метрову позначку. Захисник Ворскли вибив м'яч за межі поля.

30 вересня о 17:02 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

30 вересня о 16:42 Олександр Снітко

Ігрові кольори

30 вересня о 16:40 Олександр Снітко
29 вересня о 19:02 Олександр Снітко

У суботу, 30 вересня, донецький «Шахтар» та полтавська «Ворскла» зустрінуться у матчі дев'ятого туру чемпіонату України з футболу. Поєдинок відбудеться на полі стадіону «Арена Львів». Початок заплановано на 17.00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Шахтар» лідирує у чемпіонаті. Команда зіграла 8 матчів та набрала 18 очок. В активі «гірників» 5 перемог та 3 нічиї. «Ворскла» посідає 10-е місце в турнірній таблиці. У 7 матчах полтавці заробили 9 залікових балів (3 перемоги та 4 поразки).

Серед тижня команди провели матчі 1/8 фіналу Кубка України. Обидві перемогли з рахунком 3:0. «Шахтар» був сильнішим за рівненський «Верес», а «Ворскла» - за харківський «Металіст 1925».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» - «Ворскла».