ВІДЕО. Інтер Маямі без Мессі, але з Кривцовим, розгромив Торонто

Герой матчу – фін Тейлор, який замінив Мессі

Клуб «Інтер Маямі» в черговому матчі регулярного сезону МЛС з'ясував стосунки з «Торонто» і домігся великої перемоги з рахунком 4:0.

Як відомо, у старт флоридців повернулися український захисник Сергій Кривцов і аргентинський нападник Ліонель Мессі. Форвард не зміг дограти навіть до перерви. Не забивши гол «Торонто», але маючи шанс для цього, він залишив поле ще до перерви. Замінив Мессі фінський нападник Роберт Тейлор, який став героєм поєдинку.

28-річний фін Тейлор став автором дубля та однієї гольової передачі, чим привів «Інтер Маямі» до великої перемоги - 4:0.

Українець Кривцов відіграв весь матч у центрі оборони «Інтер Маямі».

У таблиці Східної конференції ліги «Інтер Маямі» посідає 13-те місце з 31 очком після 28 ігор. Від зони плей-оф - 9-ї позиції - клуб із Флориди відстає на 5 пунктів.