Привіз пенальті. Трубін отримав жахливу оцінку за матч Бенфіки у ЛЧ

«Орли» програли «РБ Зальцбург» з рахунком 0:2

20 вересня відбувся матч 1-го туру Ліги чемпіонів у групі D між клубами «Бенфіка» та «РБ Зальцбург». Гра завершилася поразкою «орлів» з рахунком 0:2.

Український голкіпер господарів Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі команди. На 3-й хвилині зустрічі українець невдало зіграв на виході, вдаривши кулаками суперника у голову, за що отримав жовту картку. У ворота португальського клубу було призначено пенальті, проте Карім Конате не скористався шансом і пробив вище воріт.

Вже на 15-й хвилині арбітр знову призначив 11-метровий для австрійського колективу. Цього разу гості змогли забити - Роко Шимич переграв Трубіна.

Після завершення поєдинку статистичний портал WhoScored поставив Анатолію оцінку в 5.9 балів. Такий показник Трубіна є другим найгіршим серед гравців обох команд. Нижчу оцінку отримав лише захисник «Бенфіки» Антоніу Сілва, який був вилучений на 13-й хвилині.

Найкращим гравцем матчу був визнаний голкіпер «РБ Зальцбург» Александер Шлагер (8.4).

Оцінки WhoScored за матч Бенфіка - РБ Зальцбург - 0:2

Данііл Агарков Джерело: WhoScored