Порту перед матчем із Шахтарем втратив двох футболістів основи

Іван Маркано та Еванілсон не змогли дограти матч проти «Ештрели» через пошкодження

Напередодні «Порту» провів черговий поєдинок у португальській Прімейрі, обігравши на виїзді «Ештрелу» з рахунком 1:0. Гол забил Мехді Таремі на 29-й хвилині.

Мало того, що перемога далася «драконам» непросто, то вони ще й втратили двох футболістів. Не змогли дограти матч центрбек Іван Маркано та центрфорвард Еванілсон.

Маркано попросив заміну вже на 8-й хвилині, а Еванілсон був замінений також через отримане пошкодження на 15-й.

У суботу гравці пройдуть поглиблене обстеження, але є підозра, що обидва отримали розтягнення - іспанець правого коліна, бразилець - лівого. Через це і Маркано, і Еванілсон практично напевно пропустять найближчий матч «драконів» у Лізі чемпіонів проти «Шахтаря».

Матч «Шахтар» - «Порту» відбудеться у вівторок, 19 вересня.

Олексій Сливченко Джерело: O Jogo