Бойчук, 66 - Шабанов, 39, Смоляков, 72, Бойко, 81, Грицук, 81, Танковський, 90+1

«Чорноморець»: Варакута - Брагару, Єрмаков, Гучек, Путря - Шпорн, Васильєв, Кузик (Авагімян, 74) - Бойчук (Дада, 73), Ієде, Штогрін.

Запасні: Шевченко, Білик, Хадіда, Бадібанга, Вакула.

«Полісся»: Бойко - Смоляков, Шабанов, Чоботенко, Кравченко - Танковський, Крушинський (Кушніренко, 46) - Янаков (Макуана, 46), Аріелсон (Грицук, 46), Назаренко (Козак, 74) - Будківський.

Запасні: Кудрик, Шастал, Огіря, Мустафаєв, Шаповал, Гітченко, Морозко, Поспєлов.

Стадіон: «Чорноморець» (Одеса).

16 вересня о 16:57 Олександр Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90' +4

МОМЕНТ! Удар головою від Будківського під поперечину на завершення подачі Смолякова з лівого флангу під поперечиною потягнув Варакута.

16 вересня о 16:53 Олександр Снітко
90' +1

Попереджений Танковський за фол проти Авагімяна на лівому фланзі захисту.

16 вересня о 16:52 Олександр Снітко
90'

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще п'ять хвилин.

16 вересня о 16:51 Олександр Снітко
89'

Накидав із правого флангу атаки Кравченко до штрафного, де Варакута боляче врізався в Кушніренка під час спроби перехоплення.

16 вересня о 16:49 Олександр Снітко
87'

Утримання м'яча від Полісся в центрі поля.

16 вересня о 16:47 Олександр Снітко
83'

Кушніренко в підкаті на правому фланзі захисту зачепив ноги Брагару, але Монзуль того не побачила.

16 вересня о 16:44 Олександр Снітко
81'

А Грицук активно реагував на боротьбу Авагімяна перед чужим штрафним проти Кушніренка.

16 вересня о 16:43 Олександр Снітко
81'

Бойка попередили за зайві розмови.

16 вересня о 16:42 Олександр Снітко
80'

Гучек погасив силу дальнього пострілу Макуана низом із центральної зони, після чого воротар забрав рикошет.

16 вересня о 16:40 Олександр Снітко
78'

Штогріна збив на лівому фланзі захисту фолом зі спини Смоляков.

16 вересня о 16:38 Олександр Снітко
76'

МОМЕНТ! Передачу з глибини на лівий фланг штрафного Дада другим дотиком завершив ударом у дальній кут до рук Бойка.

16 вересня о 16:37 Олександр Снітко
74'

Дада дограватиме замість Бойчука.

16 вересня о 16:36 Олександр Снітко
74'

Кузика замінив Авагімян.

16 вересня о 16:35 Олександр Снітко
73'

Козак вийшов замість Назаренка.

16 вересня о 16:34 Олександр Снітко
72'

Смолякова обіграв Ієде на правому фланзі атаки, після чого той збив суперника.

16 вересня о 16:32 Олександр Снітко
69'

Варакута віддав передачу на лівий фланг оборони точно в ноги супернику, щоправда відскок унеможливив покарання.

16 вересня о 16:28 Олександр Снітко
66'

Бойчук потоптався на лівому фланзі атаки по ногах Кравченку, як тільки втратив м'яч.

16 вересня о 16:27 Олександр Снітко
66'

Ієде збив Смолякова невдалою спробою відбирання на правому фланзі захисту.

16 вересня о 16:25 Олександр Снітко
63'

Гучек у центрі штрафного перехопив подачу Назаренка з правого флангу.

16 вересня о 16:23 Олександр Снітко
60'

Васильєв не дав Макуана просунутись повз себе лівим флангом атаки.

16 вересня о 16:19 Олександр Снітко
57'

Васильєв рукою підіграв собі у воротарському під час відскоку від Бойка прострілу Штогріна з правого флангу.

16 вересня о 16:18 Олександр Снітко
56'

МОМЕНТ! Закручений удар від Будківського до рук воротаря на завершення передачі Смолякова з лівого флангу.

16 вересня о 16:15 Олександр Снітко
53'

Голову Шпорна перед чужим штрафним зачепив ліктем Макуана.

16 вересня о 16:14 Олександр Снітко
52'

МОМЕНТ! Варакуті вдалось витягнути постріл Грицука з дальньої відстані в центральній зоні в лівий нижній кут.

16 вересня о 16:13 Олександр Снітко
50'

На лівому фланзі атаки Смоляков зіштовхнувся з суперником та травмувався.

16 вересня о 16:10 Олександр Снітко
47'

Пас Макуана з лівого флангу до центру штрафного не зміг завершити ударом Назаренко.

16 вересня о 16:09 Олександр Снітко
46'

Будківський перед воротарем на лівому куті воротарського не втримав на нозі передачу Макуана.

46'

Макуана гратиме замість Янакова.

16 вересня о 16:08 Олександр Снітко
46'

Кушніренка випустили замість Крушинського.

16 вересня о 16:07 Олександр Снітко
46'

Аріелсона поміняли на Грицука.

16 вересня о 16:06 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

16 вересня о 15:51 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

16 вересня о 15:49 Олександр Снітко
45'

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме дві хвилини.

16 вересня о 15:48 Олександр Снітко
44'

Варакута забрав до рук спробу дальнього удару з лівого флангу від Янакова.

16 вересня о 15:46 Олександр Снітко
41'

Шабанов устиг виштовхнути м'яч із-під ніг Кузика на лівому фланзі штрафного, коли суперник приймав передачу Штогріна.

16 вересня о 15:43 Олександр Снітко
39'

Ієде просувався правим флангом атаки, проте Шабанов просто зніс його з ніг.

16 вересня о 15:40 Олександр Снітко
36'

Ієде сфолив проти Шабанова під час закидання з глибини від партнера.

16 вересня о 15:38 Олександр Снітко
33'

Ієде прилетіло м'ячем під час удару від власних воріт у виконанні Бойка.

16 вересня о 15:36 Олександр Снітко
31'

МОМЕНТ! М'яч пролетів повз захисників під час прострілу Ієде з правого флангу штрафного у відтяжку, після чого бойко бив у дотик у правий кут, однак Бойко парирував на кутовий.

16 вересня о 15:34 Олександр Снітко
29'

Будківський набирал оберти повз Гучека на лівому фланзі атаки, але той вибив у нього м'яч із-під ніг в аут.

16 вересня о 15:31 Олександр Снітко
27'

Запустив м'яч над воротами Путря з відскоку подачі кутового з правого флангу перед чужим штрафним.

16 вересня о 15:30 Олександр Снітко
24'

Шпорн прострілом із правого флангу в Смоляков заробив кутовий.

16 вересня о 15:26 Олександр Снітко
21'

Шабанов відкривався на дальній стійці під час скидання головою від партнера подачі глибокого штрафного з правого флангу, але Брагару м'яч перехопив.

16 вересня о 15:23 Олександр Снітко
19'

Фол від Ієде проти Танковського перед чужим штрафним.

16 вересня о 15:22 Олександр Снітко
17'

Одесити стримують суперників біля центральної лінії.

16 вересня о 15:19 Олександр Снітко
15'

Будківський пробивав із центрального входу до штрафного, але Ієде його спробу блокував.

16 вересня о 15:18 Олександр Снітко
13'

ГГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Васильєв виконав потужний постріл із дальнього штрафного з правого флангу в протилежній верхній кут!

16 вересня о 15:16 Олександр Снітко
12'

Танковський фолом зустрів спробу Путрі зміститись із правого флангу до штрафного.

16 вересня о 15:13 Олександр Снітко
9'

Аріелсон отримав удар ззаду по ногах у центрі поля від Васильєва.

16 вересня о 15:12 Олександр Снітко
8'

Янакова не підтримували партнери під час контратаки лівим флангом, тому він розвернув наступ у зворотному напрямку.

16 вересня о 15:10 Олександр Снітко
5'

Перехопили м'яч у Шпорна з-під ніг у центрі поля, але Танковський зіпсував контратаку невдалою передачею.

16 вересня о 15:07 Олександр Снітко
3'

Багато метушні в центрі поля й, відповідно, помилок.

16 вересня о 15:05 Олександр Снітко
1'

М'яч тримається на половині Полісся під тиском із боку господарів.

16 вересня о 15:04 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

16 вересня о 14:17 Олександр Снітко

У суботу, 16-го вересня, відбудеться поєдинок 7-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться одеський «Чорноморець» і житомирське «Полісся». Матч відбудеться в Одесі, на полі стадіону «Чорноморець», початок о 15:00.

УПЛ уже повернулася на наші екрани на тлі міжнародної паузи, але основна частина матчів сьомого туру ще має відбутися. Один із них обіцяє стати досить інтригуючим - до Одеси за трьома очками їде новачок «елітної» першості, але місцевий колектив під керівництвом Романа Григорчука прагне показати, що дві поразки поспіль на виїзді наприкінці серпня від «Ворскли» (1:2) і «Вереса» (1:3) були лише випадковістю.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Чорноморець» - «Полісся».