Гаске зробив камбек і вийшов до чвертьфіналу челенджера в Ренні

У другому сеті Рішар Гаске відігрався з рахунку 2:5

Колишній сьомий номер світового рейтингу Рішар Гаске вийшов до чвертьфіналу челенджера у французькому Ренні.

У першому сеті матчу другого кола проти іншого француза Манюеля Гінара обидва тенісисти по черзі забирали свої подачі, поки за рахунку 4:3 Гаске не зробив брейк, після якого на своїй подачі виграв сет. У другій партії Гінар повів 3:0 із брейком, а потім довів своє лідерство до 5:2. Гаске після цього виграв свою подачу, зміг відіграти брейк, не програвши за жодного розіграшу, і в десятому геймі зрівняв рахунок. У 11-му геймі Гінар зробив дві подвійні помилки, чим скористався Гаске, зробивши вирішальний брейк. Після нього французький ветеран на своїй подачі спокійно довів гру до перемоги.

У чвертьфіналі Рішар Гаске зіграє проти чергового співвітчизника, колишнього 42 номера світового рейтингу Бенжамена Бонзі, який також у двох сетах обіграв бельгійця Готьє Онклена.

ATP Challenger 100, Open de Rennes, Франція, хард (зал).