СПАЛЛЕТТІ: «Ми дали Україні лише два шанси та дві контратаки»

Коуч італійської збірної вважає, що його команда могла забити 3-й та 4-й голи

Головний тренер збірної Італії Лучано Спаллетті прокоментував перебіг подій у матчі відбору Євро-2024 проти команди України (2:1).

«Ми маємо бути щасливі, тому що не завжди можна унеможливити атакувальні дії суперника. Ми дали Україні лише два шанси в першому таймі та дві контратаки в другому. Не можу поскаржитися - команда зіграла добре.

На останніх хвилинах суперник кинув в атаку більше гравців, тому що поразка з більшою різницею м'ячів для нього небагато що змінила б. Однак нам потрібно було діяти краще й забивати третій та четвертий голи».

У 6-му турі Україна в гостях програла Італії (1:2), а Північна Македонія на виїзді завдала поразки Мальті (2:0).

У групі C попереду збірна Англії (13 очок). Три команди - Італія, Україна та Північна Македонія - мають по 7 очок.