Донбас програв Бешикташу та вибув з Кубка Європи EHF

Український клуб програв обидва матчі

Український «Донбас» програв обидва матчі проти турецького «Бешикташу» у першому раунді Кубка Європи EHF.

Перша зустріч пройшла повністю під диктовку турецького клубу. На перерву команди пішли з рахунком 22:9 на користь турків, а в другому таймі номінальні гості довели гру до перемоги з рахунком 41:30.

У зустрічі-відповіді турецький клуб одразу захопив ініціативу і до перерви повів із рахунком 22:8. У другій половині гри «Донбас» зміг вирівняти гру, але відіграти відставання не зміг - 43:19 на користь «Бешикташа».

Таким чином, «Донбас» вибуває із розіграшу Кубка Європи EHF 2023/24.