Без Луніна. Беллінгем вирвав перемогу для Реала у грі з Хетафе на 90+5

Гра завершилася з рахунком 2:1

2 вересня на стадіоні «Сантьяго Бернабеу» відбувся матч 4-го туру Ла Ліги між клубами «Реал» Мадрид та «Хетафе». Гра завершилась із рахунком 2:1 на користь господарів.

На 11-й хвилині зустрічі рахунок у грі було відкрито. Борха Майораль вивів гостей уперед. Спочатку захисники «вершкових» казусно втратили м'яч на своїй половині поля, а потім голкіпер королівського клубу Кепа Аррісабалага невдало зіграв при виході 1 на 1 з форвардом.

На 47-й хвилині поєдинку Хоселу забив за «Реал», а на 90+5 англійський півзахисник Джуд Беллінгем вирвав перемогу для своєї команди. Для Беллінгема це вже 5-й гол у чотирьох стартових іграх сезону Ла Ліги 2023/24.

Український голкіпер господарів Андрій Лунін провів матч на лаві запасних.

Наразі у «Реала» 12 очок після 4 турів. У «Хетафе» 4 пункти після 4 зіграних поєдинків.