ВІДЕО. Асист Алана Патріка допоміг Інтернасьоналу вийти у півфінал КЛ

Бразильський Інтернасьонал став першим півфіналістом Кубка Лібертадорес

Бразильський клуб «Інтернасьйонал» став першим півфіналістом Кубка Лібертадорес 2023, обігравши в домашньому матчі болівійський «Болівар».

Дубль у складі господарів зробив еквадорець Еннер Валенсія, який забив по одному голу у кожному таймі. Результативну передачу Валенсії у другому таймі зробив колишній півзахисник «Шахтаря» Алан Патрік. Наприкінці зустрічі «Болівар» мав можливість забити у відповідь, але уругвайський воротар «Інтернасьонала» Серхіо Рочет впорався з ударом Ронні Фернандеса з пенальті.

Ще один екс-футболіст «Шахтаря» Луїс Адріано вийшов на поле на заміну на 88-й хвилині матчу. Колишній хавбек «Динамо» Карлос Де Пена з Уругваю з'явився на полі на 75-й хвилині.

Таким чином, за сумою двох зустрічей «Інтернасьйонал» виграв із рахунком 3:0 і вийшов у півфінал, де зіграє або проти парагвайської «Олімпії», або ще однієї бразильської команди «Флуміненсе».