Жіноча збірна WU-15 виграла два спаринги на зборах у Львові

Підопічні Олени Кудзієвої обіграли Янтарку та Надбужжя

19 серпня дівоча збірна України WU-15 зібралася у Львові на тижневий тренувальний цикл із традиційним проведенням двох контрольних поєдинків із жіночими командами. Синьо-жовті мають змогу перевірити найближчий резерв для подальшої участі в офіційних змаганнях чемпіонату Європи та турнірів розвитку УЄФА.

Дівоча збірна України WU-15 провела контрольний поєдинок з «Янтарочкою» з Новояворівська. Гра відбулася на львівському стадіоні СКІФ. Загалом поєдинок пройшов за повної ініціативи підопічних Олени Кудзієвої. Найрезультативнішою в цьому матчі стала Софія Козішкурт, яка зуміла оформити дубль. У підсумку - 8:0.

Потім дівоча збірна України WU-15 провела контрольний поєдинок із «Надбужжям» із Буська. Гра відбулася на львівському стадіоні СКІФ та складалася з двох таймів по 40 хвилин. Перша половина зустрічі завершилася нічиєю, проте в другій її частині підопічні Олени Кудзієвої оформили розгромну перемогу (6:2).

Товариський матч, 24 серпня

Україна WU-15 - Янтарочка (Новояворівськ) - 8:0 (4:0)

Голи: Леспух (8), Козішкурт (15, 72), Паскаренко (27), Колодій (33), Шворінь (49), Іванченко (55, з пенальті), Тимошенко (63).

Україна WU-15: Красікова, Іванченко (Вельган, 61), Шевчук (Джагарян, 41; Дурбало, 70), Піпченко, Олійніченко, Казіна (Крук, 41), Леспух (Тимошенко, 61), Колодій (Зуєва, 70), Паскаренко (Камінська, 41), Шворінь, Козішкурт (Буніна, 73).

Товариський матч, 27 серпня

Україна WU-15 - Надбужжя (Буськ) - 6:2 (2:2)

Голи: Паскаренко (10, 59), Іванченко (39), Леспух (43), Колодій (71), Камінська (72) - Стеца (17), Харатон (37).

Україна WU-15: Красікова (Кіндер, 56), Іванченко, Шевчук (Вельган, 56, Зуєва, 75), Піпченко, Олійніченко, Казіна, Леспух (Тимошенко, 56), Колодій (Дурбало, 75), Паскаренко (Камінська, 68), Крук, Козішкурт.

Микола Степанов Джерело: Українська асоціація футболу (УАФ)