Мікель АРТЕТА: «Мені подобається перемагати подібним чином»

Наставник «канонірів» – про матч із «Кристал Пелас»

Менеджер лондонського «Арсенала» Мікель Артета прокоментував поєдинок команди в АПЛ із «Кристал Пелас» (1:0). Як відомо, «каноніри» перемогли, граючи в меншості з 67-ї хвилини після вилучення Такехіро Томіясу.

«Мені подобається перемагати подібним чином - те, як ми провели перший тайм проти команди, з якою складно грати у відкритий футбол. Але ми домінували в грі й ані в чому не поступалися.

Після забитого голу з'явилося більше вільного простору, але нам довелося грати вдесятьох, і ми не пропустили в меншості, тож я задоволений тим, як команда відреагувала.

Я знав, як сильно ми цього хочемо, ми бачили, як вони [«Кристал Пелас»] стали стримувати команду. Їхні атаки були чудові, вони змінили динаміку гри», - розповів Артета.