КАРРАГЕР – про дебют Кайседо: «Це був кошмар»

Відомого спортивного аналітика не вразила гра новобранця «Челсі»

Колишній захисник «Ліверпуля» Джеймі Каррагер розкритикував новобранця «Челсі» Мойсеса Кайседо.

Опорний півзахисник, куплений у «Брайтона» за рекордні 115 млн фунтів, зіграв 30 хвилин у матчі 2-го туру АПЛ між «Челсі» та «Вест Хемом» (1:3). За цей час він 8 раз втратив м'яч, двічі сфолив, завдав одного удару, який пройшов повз ворота і припустився однієї помилки, яка призвела до удару. У доданий час другого тайму у ворота «синіх» було призначено пенальті після фолу Кайседо, який «Вест Хем» успішно реалізував.

«Кайседо - це жах. Поганий, лінивий відбір» - сказав Каррагер, коментуючи матч на Sky Sports. Коли Кайседо неточно пробив по воротах «Вест Хема» третім торканням у грі, Каррагер сказав: «Він виходить, робить лише третє торкання у складі «Челсі». Він не дуже відомий голами. Не впевнений, що його купували для цього».

Наступний матч «Челсі» зіграє у третьому турі АПЛ проти новачка ліги «Лутона», початок матчу 25 серпня о 22:00.

Дмитро Олійник Джерело: Daily Mail