ВИЛУЧЕННЯ! Друга жовта для Чигринського за фол проти Блізніченка на правому фланзі захисту.

90' +1

Чигринський відверто блокував просування Дебелка до контратаки через центр поля.

20 серпня о 21:04 Олександр Снітко
90'

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, сім хвилин.

20 серпня о 21:03 Олександр Снітко
89'

Сікана поміняли на Невертона.

20 серпня о 21:01 Олександр Снітко
87'

Фол від Понєдєльніка проти Сікана, коли на суперника закидали м'яч на лівий фланг атаки.

20 серпня о 20:58 Олександр Снітко
84'

ВИЛУЧЕННЯ! Бондаренку дали червону картку за фол.

20 серпня о 20:57 Олександр Снітко
82'

Фол зі спини від Бондаренка проти Дібанго на правому фланзі штрафного.

20 серпня о 20:54 Олександр Снітко
80'

Блізінеченко гратиме замість Бізімани.

79'

Приходька випустили замість Іліча.

20 серпня о 20:52 Олександр Снітко
76'

Назарина приклався здалеку з правого флангу, але Стецьков блокував.

20 серпня о 20:47 Олександр Снітко
73'

ВИЛУЧЕННЯ! Хомченовський відпочиватиме.

20 серпня о 20:46 Олександр Снітко
72'

Небезпечна гра від Хомченовського проти Назарини на чужій половині.

20 серпня о 20:45 Олександр Снітко
71'

Вакулка випустили замість Луньова.

20 серпня о 20:42 Олександр Снітко
68'

Дивимось за черговими атаками Шахтаря.

20 серпня о 20:40 Олександр Снітко
66'

МОМЕНТ! Келсі замикав на дальній головою подачу Сікана від лівого кута штрафного, однак запустив м'яч над воротами.

20 серпня о 20:38 Олександр Снітко
64'

ГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Задерака з правого флангу виконав подачу до воротарського, де Бескоровайний пробив головою.

20 серпня о 20:36 Олександр Снітко
62'

Назарину випустили замість Криськіва.

20 серпня о 20:35 Олександр Снітко
62'

Келсі замінив Кащука.

20 серпня о 20:34 Олександр Снітко
59'

Гочолеішвілі запустив дальній пас із власної половини, але Сікан перед штрафним не розібрався.

20 серпня о 20:30 Олександр Снітко
56'

Криськів на правому фланзі штрафного руками відштовхнув від м'яча Луньова.

20 серпня о 20:29 Олександр Снітко
54'

Шахтар трохи нервово грає з м'ячем у центрі поля.

20 серпня о 20:27 Олександр Снітко
52'

МОМЕНТ! Закрутив удар із правого флангу штрафного повз дальню стійку Зубков.

20 серпня о 20:25 Олександр Снітко
50'

ПОПЕРЕЧИНА! Подача кутового з лівого флангу завершилась ударом головою на дальній стійці від Стецькова, який поцілив у верхній каркас!

20 серпня о 20:23 Олександр Снітко
49'

Дібанго отримав пошкодження плеча.

20 серпня о 20:21 Олександр Снітко
47'

Шахтар так само розпочав із контролю м'яча.

20 серпня о 20:19 Олександр Снітко
46'

Замість травмованого Кожушка грає Дебелко.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

20 серпня о 20:03 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

20 серпня о 20:00 Олександр Снітко
45'

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме дві хвилини.

20 серпня о 19:59 Олександр Снітко
44'

ГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Дібанго втік на лівому фланзі захисту від Гочолеішвілі й прострілив на дальню стійку для Кожушка!

20 серпня о 19:58 Олександр Снітко
42'

ГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Подарунок Бондаренку від Кліщука з власного воротарського завершився ударом по порожніх від Криськіва.

20 серпня о 19:53 Олександр Снітко
39'

МОМЕНТ! Луньов із лівого флангу штрафного зіграв на другий темп під удар Кожушку, а той низом пробив до рук Різника.

20 серпня о 19:52 Олександр Снітко
37'

Різник забрав до рук спробу Задераки зачепитись за подачу Стецькова з лівого флангу.

20 серпня о 19:50 Олександр Снітко
35'

Високо підняв ногу Топалов у підкаті на лівому фланзі захисту проти Понєдєльніка.

20 серпня о 19:47 Олександр Снітко
32'

І миттєво Кожушко стрибає прямо в ногу Степаненку в центральному колі.

20 серпня о 19:46 Олександр Снітко
31'

Бескоровайний попереджений за атаку проти Сікана в центральному колі без м'яча.

20 серпня о 19:45 Олександр Снітко
30'

МОМЕНТ! Помилка Стецькова перед штрафним призвела до прострілу Криськіва на Зубкова до центру, а той у дотик пробив над воротами.

20 серпня о 19:43 Олександр Снітко
28'

Кащук збив Дібанго на правому фланзі оборони.

20 серпня о 19:41 Олександр Снітко
26'

Пішли пити воду.

20 серпня о 19:40 Олександр Снітко
24'

ГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Гочолеішвілі програв боротьбу на правому фланзі Дібанго біля лицьової, а той віддав під удар у дальній кут на Хомченовського.

20 серпня о 19:37 Олександр Снітко
22'

У Чигринського влучив дальнім ударом із правого флангу Бізімана.

20'

ШТАНГА! Дібанго необачно перевів передачу Топалова з лівого флангу штрафного на ногу Степаненку, а той здалеку пробив у лівий каркас воріт.

20 серпня о 19:34 Олександр Снітко
18'

ГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Блискавичний розіграш на центральному вході до штрафного від Криськіва та Сікана завершився ударом у лівий кут!

20 серпня о 19:31 Олександр Снітко
16'

МОМЕНТ! Сікан вискочив на передачу з глибини від Матвієнка до лівого флангу штрафного, але головою не перевів м'яч у ворота.

20 серпня о 19:29 Олександр Снітко
14'

Пас із глибини правого флангу від Понєдєльніка пішов до офсайду на Кожука до штрафного.

20 серпня о 19:27 Олександр Снітко
12'

МОМЕНТ! Кащук закрутив подачу з лівого флангу на голову партнеру, але той пробив погано.

20 серпня о 19:25 Олександр Снітко
10'

Гочолеішвілі втікав на правому фланзі від Хомченовського, тож той його збив.

20 серпня о 19:23 Олександр Снітко
8'

ГГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Гочолеішвілі протягнув м'яч правим флангом атаки, після чого зіграв до штрафного на Зубкова, а той виклав м'яч на порожні для Кащука.

20 серпня о 19:21 Олександр Снітко
6'

Навіс від Кожушка з лівого флангу на дальньому виході з воріт забрав Різник.

20 серпня о 19:19 Олександр Снітко
4'

Криськів отримав по ногах під час підкату від Бізімани на лівому фланзі атаки.

20 серпня о 19:17 Олександр Снітко
3'

Донеччани потужно стартують на чужій половині.

20 серпня о 19:16 Олександр Снітко
1'

Понєдєльнік наступив на ногу Кащуку на правому фланзі захисту.

20 серпня о 19:15 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

20 серпня о 19:03 Олександр Снітко

Матч перенесено через тривогу на 19:10.

20 серпня о 18:22 Олександр Снітко
20 серпня о 18:21 Олександр Снітко

У неділю, 20 серпня, відбудеться поєдинок 4-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться криворізький «Кривбас» та донецький «Шахтар». Матч пройде в Кривому Розі, на полі стадіону «Гірник», початок о 19:00.

Чинні чемпіони України поступово звикають до роботи під керівництвом Патріка ван Леувена й для них це дуже добрий сигнал перед майбутнім стартом Ліги чемпіонів УЄФА. Із іншого боку, конкуренти не сплять, тому перша ж осічка «гірників» у вигляді нічиєї проти «Вереса» (1:1) була використана всіма, хто до цього прагнув. «Кривбас» у той самий час почав із поразки від «Олександрії» (0:1), але потім обіграв «Зорю» (3:1) та ЛНЗ (2:0), тому становить серйозну загрозу.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Кривбас» - «Шахтар».