Жан Жюль (38), Монтойя (51), Фабіано (54), Менендес (64), Феррарі (91) - Тимчик (3), Шапаренко (16)

«Аріс»: Хуліан, Феррарі, Одубаджо, Фабіано, Монтойя, Даріда (Павичич, 82), Жан Жюль, Джурасек (Рупп, 58), Морон, Пальма (Матарріта, 76), Моберг-Карлссон (Менендес, 58)

Запас: Хутесіотіс, Христодулопулос, Самора, Панагідіс

«Динамо»: Бущан, Дубінчак, Сирота, Попов, Тимчик, Сидорчук (Бражко, 82), Шапаренко (Шепелєв, 81), Кабаєв (Волошин, 82), Буяльський, Ярмоленко, Беніто

Запас: Нещерет, Вівчаренко, Ванат, Андрієвський, Караваєв, Дячук, Діалло, Царенко, Біловар

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

10 серпня о 23:12 Олександр Снітко
90' +5

МОМЕНТ!

Після прострілу до воротарського Менендес пробив несильно, і Бущан ногою відбив м'яч!

10 серпня о 23:10 Олександр Снітко
90' +3

Волошин невдало навісив з лівого флангу.

10 серпня о 23:08 Олександр Снітко
90' +1

Феррарі зірвав атаку Динамо.

90'

Арбітр компенсував 5 хвилин.

10 серпня о 23:06 Олександр Снітко
89'

Ярмоленко з правого кута штрафного не пробив голкіпера!

10 серпня о 23:04 Олександр Снітко
86'

У Ярмоленка зрізався м'яч при подачі з кута штрафного.

10 серпня о 23:01 Олександр Снітко
82'

У Аріса замість Даріди вийшов Павичич.

10 серпня о 23:00 Олександр Снітко
82'

У Динамо замість Шапаренка, Сидорчука та Кабаєва вийшли Шепелєв, Бражко та Волошин.

10 серпня о 22:57 Олександр Снітко
79'

Матарріта навісив зі штрафного з правого флангу і удар у Фабіано, на щастя, не вийшов.

10 серпня о 22:53 Олександр Снітко
76'

У Аріса замість Пальми на поле вийшов Матарріта.

10 серпня о 22:52 Олександр Снітко
75'

Після скидки Беніто Шапаренко з центральної зони пробив невлучно!

10 серпня о 22:51 Олександр Снітко
74'

Активізувалися кияни.

10 серпня о 22:49 Олександр Снітко
71'

Шапаренко від кута штрафного пробив у руки голкіперу.

10 серпня о 22:47 Олександр Снітко
69'

ГОЛ! 1:0!

Пальма пробив у лівий кут! Бущан дотягнувся, але не зумів відбити.

10 серпня о 22:46 Олександр Снітко
67'

ПЕНАЛЬТІ!

Після удару головою Фабіано м'яч влучив в обличчя Сироті. Арбітр зафіксував руку і помилився.

10 серпня о 22:43 Олександр Снітко
65'

БУЩАН!

Морон від лівого кута штрафного навісив на голову Даріді, і голкіпер потягнув удар!

10 серпня о 22:41 Олександр Снітко
64'

Менендес збив Кабаєва і зірвав контратаку киян.

63'

Гостру атаку суперників відбили кияни.

10 серпня о 22:38 Олександр Снітко
61'

Ярмоленко зі штрафного закинув м'яч на хід Буяльському, але далі атака захлинулася.

10 серпня о 22:36 Олександр Снітко
58'

У Аріса замість Джурасека та Моберга-Карлссона вийшли Рупп і Менендес.

10 серпня о 22:33 Олександр Снітко
56'

Офсайд у Морона.

10 серпня о 22:31 Олександр Снітко
54'

Фабіано збив Кабаєва і зірвав атаку Динамо.

10 серпня о 22:30 Олександр Снітко
53'

Шапаренко навісив з кутового, і у Ярмоленка не вийшов удар головою.

10 серпня о 22:28 Олександр Снітко
51'

Монтойя вдарив по нозі Кабаєва у центрі поля.

10 серпня о 22:24 Олександр Снітко
47'

Даріда отримує медичну допомогу.

10 серпня о 22:23 Олександр Снітко
46'

Морон з лівого напівфлангу пробив вище воріт.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

10 серпня о 22:06 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

10 серпня о 22:05 Олександр Снітко
45' +3

Невдала атака Аріса.

10 серпня о 22:02 Олександр Снітко
45'

Арбітр додав 4 хвилини.

10 серпня о 22:01 Олександр Снітко
44'

Після скидки Тимчика Ярмоленко бив з меж штрафного, і м'яч влучив у захисника!

10 серпня о 21:58 Олександр Снітко
41'

У центрі поля йде гра.

10 серпня о 21:56 Олександр Снітко
38'

Жюль у штрафному Аріса штовхнув Буяльського і отримав гірчичник за емоції! Без більш сумних наслідків для господарів.

10 серпня о 21:53 Олександр Снітко
36'

Попову надають медичну допомогу.

10 серпня о 21:52 Олександр Снітко
35'

Володіння м'ячем - 45:55%.

10 серпня о 21:50 Олександр Снітко
33'

Кияни контролюють м'яч.

10 серпня о 21:47 Олександр Снітко
30'

Ярмоленко порушив правила на половині поля Аріса.

10 серпня о 21:46 Олександр Снітко
29'

Кабаєв заробив штрафний на лівому фланзі.

10 серпня о 21:44 Олександр Снітко
27'

Гра йде у центрі поля.

10 серпня о 21:42 Олександр Снітко
24'

НЕБЕЗПЕЧНО!

Сирота невдало вибив м'яч, і Моберг-Карлссон розстрілював ворота, але влучив у спину Дубінчаку!

10 серпня о 21:40 Олександр Снітко
23'

Попов зробив закидання до штрафного Аріса, і Кабаєв трохи не дотягнувся до м'яча!

10 серпня о 21:38 Олександр Снітко
21'

Ярмоленко порушив правила в центрі поля.

10 серпня о 21:36 Олександр Снітко
19'

Беніто наблизився до штрафного, але удар у нього не вийшов.

10 серпня о 21:35 Олександр Снітко
18'

Кабаєв промчався лівим флангом і зробив навіс, але Буяльському пробити не дав Джурасек.

10 серпня о 21:32 Олександр Снітко
16'

Шапаренко грубо зіграв у центрі поля.

10 серпня о 21:30 Олександр Снітко
13'

Після прострілу Ярмоленка Одубаджо вибив м'яч.

12'

Двічі били по воротах футболісти Аріса. На удар Феррарі зреагував Бущан, а Жюль не влучив у ціль.

10 серпня о 21:25 Олександр Снітко
9'

Ярмоленко занадто сильно закинув м'яч до штрафного Аріса.

10 серпня о 21:24 Олександр Снітко
7'

Пальма від лівого кута штрафного пробив вище воріт.

10 серпня о 21:21 Олександр Снітко
4'

Монтойя низом з-за меж штрафного пробив невлучно.

10 серпня о 21:20 Олександр Снітко
3'

Тимчик грубо зіграв проти Феррарі у центрі поля.

10 серпня о 21:19 Олександр Снітко
2'

Дубінчак не дав супернику пройти правим флангом.

10 серпня о 21:17 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

10 серпня о 20:55 Олександр Снітко

Орієнтовні схеми команд:

09 серпня о 14:54 Олександр Снітко

У четвер, 10 серпня, відбудеться перший матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій, в якому зустрінуться «Аріс» та київське «Динамо». Поєдинок пройде у Салоніках на стадіоні імені Клеантіса Вікелідіса, стартовий свисток пролунає о 21:15 за київським часом.

• Всі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Команда Мірчі Луческу новий сезон розпочала з двох перемог в Українській Прем'єр-лізі, обігравши «Металіст 1925» (2:1) та «Оболонь» (4:2). «Аріс» на попередній стадії кваліфікаційного турніру здолав команду «Арарат-Вірменія» (1:1 у Єревані та 1:0 у Салоніках). Новий чемпіонат Греції стартує після матчів «синів Ареса» з киянами, а у попередньому сезоні суперник «Динамо» посів п'яте місце у грецькій Суперлізі. У першому поєдинку проти «біло-синіх» «Арісу» не допоможуть травмовані захисник Брабець та форвард Северіо.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Аріс» - «Динамо».