До Голуба в офсайд на правий фланг штрафного відскочив м'яч.

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме три хвилини.

85'

Насонова випустили замість Муравського.

05 серпня о 16:47 Олександр Снітко
84'

МОМЕНТ! Ольховий забрав до рук дальній постріл Наумця з центральної зони перед штрафним.

05 серпня о 16:45 Олександр Снітко
81'

Дали картку Пенькову за затягування часу.

05 серпня о 16:42 Олександр Снітко
78'

ГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Пасіч розіграв атаку з власної половини передачею на Наумця праворуч, після чого той зайшов до штрафного й пробив у дальній кут.

05 серпня о 16:37 Олександр Снітко
75'

Пасіч змістився з лівого флангу до штрафного, але його удар блокували, після чого добивання від Бойка пішло над воротами.

05 серпня о 16:36 Олександр Снітко
73'

МОМЕНТ! Під поперечиною дістав м'яч Пеньков за підсумком удару від Голуба з центру штрафного на завершення подачі кутового з правого флангу.

05 серпня о 16:34 Олександр Снітко
71'

Замість Тищенка гратиме Олійник.

05 серпня о 16:33 Олександр Снітко
71'

Шестакова поміняли на Наумця.

05 серпня о 16:31 Олександр Снітко
69'

Одарюка замінили на Голуба.

05 серпня о 16:29 Олександр Снітко
67'

Почало зводити ноги Тищенку перед чужим штрафним.

05 серпня о 16:28 Олександр Снітко
65'

Офсайд у Нича під час передачі на лівий фланг.

05 серпня о 16:25 Олександр Снітко
62'

Пасіч гратиме замість Савіна.

61'

Прядуна поміняв Нич.

05 серпня о 16:22 Олександр Снітко
60'

Дальній аут із правого флангу від суперників Норенков перевів на кутовий.

05 серпня о 16:20 Олександр Снітко
58'

МОМЕНТ! Пеньков парирував на дальній кутовий постріл Твердохліба з правого флангу штрафного.

05 серпня о 16:19 Олександр Снітко
56'

Ременяк гратиме замість Дмитрука.

05 серпня о 16:18 Олександр Снітко
56'

Булезу поміняли на Рогозинського.

05 серпня о 16:17 Олександр Снітко
54'

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Савін із-за спини Дмитрука влетів під передачу на лівий фланг штрафного, після чого пробив у ближню стійку повз воротаря, а рикошет доїв Прядун.

05 серпня о 16:15 Олександр Снітко
53'

Бойка затримав Булеза руками на лівому фланзі чужої половини.

05 серпня о 16:13 Олександр Снітко
51'

МОМЕНТ! Прядуна запустили на правий фланг штрафного, але пробив він точно у воротаря.

05 серпня о 16:11 Олександр Снітко
48'

У ногу Вітенчуку в центрі поля зіграв Прядун у боротьбі за м'яч.

05 серпня о 16:10 Олександр Снітко
46'

А ще Гечев гратиме замість Вишневського.

05 серпня о 16:07 Олександр Снітко
46'

Замість Кравчука вийшов Панасенко.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

05 серпня о 15:51 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

05 серпня о 15:50 Олександр Снітко
45'

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, три хвилини.

45'

ГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Діагональ від Муравського на правий фланг знайшла Стасюка, а той перевів м'яч поруч на Бойка, який одразу пробив під ближню стійку здалеку!

05 серпня о 15:47 Олександр Снітко
43'

Запустили переведення на лівий фланг атаки на Ралюченка, але він був у офсайді.

05 серпня о 15:44 Олександр Снітко
40'

Вишневському дісталось по ногах.

05 серпня о 15:41 Олександр Снітко
37'

Дмитрука на лівому фланзі чужого штрафного відштовхнув Прядун.

05 серпня о 15:39 Олександр Снітко
35'

Вітенчук запустив діагональ праворуч на Дмитрука, але той не встиг за м'ячем.

05 серпня о 15:36 Олександр Снітко
32'

На кутовий блокував подачу Норенкова з правого флангу штрафного Булеза.

05 серпня о 15:34 Олександр Снітко
31'

МАТЧ ПОНОВЛЕНО.

30'

Карета "швидкої" наближається до стадіону. Погано.

05 серпня о 15:33 Олександр Снітко
29'

МАТЧ ПРИЗУПИНЕНО! Комусь погано на трибунах.

05 серпня о 15:32 Олександр Снітко
28'

Вітенчук запустив подачу з правого флангу над воротами.

05 серпня о 15:31 Олександр Снітко
26'

Перерва на воду короткотривала мала місце. Воно й не дивно.

05 серпня о 15:28 Олександр Снітко
24'

Узагалі не вдався постріл Прядуну з гострого кута на правому фланзі штрафного.

05 серпня о 15:26 Олександр Снітко
22'

Не вдалось Савіну виконати подачу з лівого флангу до виходу м'яча за лицьову.

05 серпня о 15:24 Олександр Снітко
20'

Час початку матчу, звісно, безмежно крутий. Командам дуже важко.

05 серпня о 15:21 Олександр Снітко
17'

Минай невдало розіграв штрафний, але Прядун зупинив вихід до контратаки фолом проти захисника в центрі поля.

05 серпня о 15:19 Олександр Снітко
16'

Муравський попереджений за відверту гру в ногу Вишневському майже на лівому куті штрафного.

05 серпня о 15:18 Олександр Снітко
14'

У захисника поцілив Савін своєю подачею з розіграшу кутового на лівому фланзі.

05 серпня о 15:17 Олександр Снітко
12'

Дмитрук зніс із ніг Тищенка поруч із правою межею власного штрафного.

05 серпня о 15:14 Олександр Снітко
10'

Спокійна гра в центрі поля першим номером від ЛНЗ.

05 серпня о 15:12 Олександр Снітко
8'

Почали запускати дальні передачі обидві команди.

05 серпня о 15:09 Олександр Снітко
6'

МОМЕНТ! Подачу кутового з правого флангу Прядун завершував головою перед чужим воротарським, але поцілив повз праву стійку.

05 серпня о 15:07 Олександр Снітко
4'

Твердохліб із лівого флангу переводив м'яч на Дмитрука, але той на повному ходу не обробив грудьми.

05 серпня о 15:06 Олександр Снітко
3'

Запустив за лицьову подачу з правого флангу Шестаков.

2'

Дрібний поштовх від Прядуна проти Солдата перед чужим штрафним.

05 серпня о 15:04 Олександр Снітко
1'

Фол від Вишневського на лівому фланзі атаки на початку гри.

05 серпня о 15:03 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

05 серпня о 14:57 Олександр Снітко
05 серпня о 14:56 Олександр Снітко

У суботу, 5 серпня, відбудеться поєдинок 2-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться закарпатський «Минай» та черкаський «ЛНЗ». Матч пройде у с. Минай, на полі стадіону «Минай-Арена», початок о 15:00.

Команда Володимира Шарана в першому турі приблизно половину першого тайму вигравала у київського «Динамо» (1:4), що вже можна вважати непоганим результатом для колективу рівня «Миная». Хоча навіть виживання цього сезону для закарпатського клубу бачиться вже досить вагомим здобутком. «ЛНЗ» у той самий час прагне більшого й готове вкладати у свій розвиток фінансовий ресурс, що показало літнє трансферне вікно. Проте команда із Черкас свою першу гру програла «Чорноморцю», так і не забивши при цьому гол (0:2). У підсумку, спостерігатимемо за протистоянням двох аутсайдерів на старті сезону.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Минай» - «ЛНЗ».