«Верес»: Паст - Гагун, Жуліо Сезар, Курко, Балан - Кухарук (Шестаков, 74), Кучеров - В. Шарай (Дахновський, 74), Яго (С. Шарай,79), Блізніченко - Гайдучик (Марусич, 46).

Запасні: Когут, Коркодим, Вовченко, Хондак, Шух, Гакман, Шевченко.

«Полісся»: Бойко - Смоляков, Гітченко, Кушніренко, Шабанов, Кравченко - Танковський (Крушинський, 84), Огіря - Макуана (Янаков, 73), Будківський, Козак (Шастал, 72).

Запасні: Морозко, Мустафаєв, Шаповал, Микитюк, Кудрик, Поспєлов.

28 липня о 21:31 Олександр Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

28 липня о 21:30 Олександр Снітко
90' +5

МОМЕНТ! Марусич перед штрафним забрав відскок, після чого пробив над воротами другим дотиком.

28 липня о 21:29 Олександр Снітко
90' +4

Янаков виконав дальній удар із правого флангу над воротами.

28 липня о 21:27 Олександр Снітко
90' +2

Верес тримає м'яч у центрі поля, хоча мав би прискорюватись.

28 липня о 21:25 Олександр Снітко
90'

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, шість хвилин.

90'

ШТАНГА! Янаков замикав простріл Крушинського з лівого флангу на ближній стійці, але ударом п'ятою в неї ж і влучив!

28 липня о 21:24 Олександр Снітко
89'

ГРАЄМО ДАЛІ!

28 липня о 21:19 Олександр Снітко
89'

21:23 - час відновлення гри.

28 липня о 21:16 Олександр Снітко
89'

ВІДБІЙ ТРИВОГИ!

28 липня о 20:49 Олександр Снітко
89'

ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!

28 липня о 20:48 Олександр Снітко
87'

ВИЛУЧЕННЯ! Балан вирішив намалювати фол Янакова на правому фланзі чужого штрафного, за що отримав другу жовту.

28 липня о 20:44 Олександр Снітко
84'

Крушинського випустили замість Танковського.

28 липня о 20:43 Олександр Снітко
83'

Шестаков наступив на ногу Янакову в центрі поля.

81'

МОМЕНТ! ШТАНГА! Курко завершував у центрі штрафного передачу з лівого флангу ударом у дотик, Бойко витягнув, а з добивання Марусич влучив у праву стійку!

28 липня о 20:39 Олександр Снітко
79'

Замість Яго дограватиме Станіслав Шарай.

28 липня о 20:38 Олександр Снітко
77'

Контролює м'яч Верес у позиційній атаці цими хвилинами.

28 липня о 20:34 Олександр Снітко
74'

Дахновський вийшов на заміну Шараю.

74'

Шестаков гратиме замість Кухарука.

73'

Шастал гратиме замість Козака.

28 липня о 20:33 Олександр Снітко
72'

Макуана замінили на Янакова.

28 липня о 20:30 Олександр Снітко
69'

Верес готує три заміни, бо наразі все дуже кепсько виглядає.

28 липня о 20:28 Олександр Снітко
67'

Балан виконав простріл із правого флангу в ноги захиснику.

28 липня о 20:26 Олександр Снітко
64'

МОМЕНТ! Кучерова обікрав біля центрального кола Козак, після чого пробив здалеку низом повз праву стійку.

28 липня о 20:23 Олександр Снітко
62'

Полісся намагається все одно атакувати в меншості.

28 липня о 20:21 Олександр Снітко
60'

Фол Кухарука проти Макуана призвів до пошкодження в суперника.

28 липня о 20:18 Олександр Снітко
58'

МОМЕНТ! Яго зі штрафного на лівому фланзі бив у воротарський правий кут, але Бойко перевів на кутовий.

28 липня о 20:17 Олександр Снітко
58'

СКАСУВАЛИ ПЕНАЛЬТІ!

57'

ВИЛУЧЕННЯ! Гітченко відправився відпочівати.

28 липня о 20:16 Олександр Снітко
56'

Арбітр сам дивитиметься повтор.

28 липня о 20:14 Олександр Снітко
54'

ПЕНАЛЬТІ! Фол Гітченка був у межах штрафного.

53'

Фол від Гітченка на межі правого входу до власного штрафного проти Шарая.

28 липня о 20:13 Олександр Снітко
51'

У центрі поля точиться боротьба.

28 липня о 20:10 Олександр Снітко
49'

МОМЕНТ! Кутовий із правого флангу від Козака на дальній стійці на самоті завершував Шабанов, але просто не влучив по м'ячу.

28 липня о 20:08 Олександр Снітко
48'

Шарай біг до лівого флангу атаки, але підкат Гітченка його зупинив.

28 липня о 20:05 Олександр Снітко
46'

Марусич гратиме замість Гайдучика.

28 липня о 20:04 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

28 липня о 19:51 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45' +2

Навіс із правого флангу від Танковського Кушніренко головою перевів до рук голкіпера.

28 липня о 19:50 Олександр Снітко
45'

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, дві хвилини.

28 липня о 19:48 Олександр Снітко
42'

Яго з правого флангу виконав подачу наосліп абикуди.

28 липня о 19:45 Олександр Снітко
40'

Шабанов на лівому фланзі захисту отримав поштовх у спину від Яго.

28 липня о 19:43 Олександр Снітко
38'

ГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛ! Танковський виконав подачу кутового з лівого флангу на дальню стійку, де головою завершив Будківський!

28 липня о 19:40 Олександр Снітко
35'

Будківський головою в центрі штрафного замикав подачу з правого флангу від Танковського, але лише погладив м'яч.

28 липня о 19:37 Олександр Снітко
32'

Фол від Кухарука на правому фланзі захисту проти Макуана.

28 липня о 19:34 Олександр Снітко
30'

Кравченко руками штовхнув Яго на газон у центрі поля.

28 липня о 19:33 Олександр Снітко
29'

ШТАНГА! Танковський перехопив м'яч на лівому фланзі чужого штрафного в Кучерова, після чого закрутив у дальню стійку.

28 липня о 19:31 Олександр Снітко
27'

Затримав просування Смолякова лівим флангом атаки Балан.

28 липня о 19:29 Олександр Снітко
24'

Огірю притримав Яго в центрі поля в боротьбі за м'яч у повітрі.

28 липня о 19:26 Олександр Снітко
22'

У ноги Блізніченка стрибнув підкатом Танковський перед власним штрафним.

21'

МОМЕНТ! Макуана хитнув суперника на лівому фланзі штрафного, проте удар вийшов таким, що краще б і не виходив.

28 липня о 19:23 Олександр Снітко
19'

Захисник на ближній перехопив простріл Смолякова з лівого флангу.

28 липня о 19:20 Олександр Снітко
16'

Удар Блізніченка з центральної зони перед штрафним частково блокував Шабанов, а відскок забрав воротар.

15'

МОМЕНТ! Фактично розстрілював Паста перед штрафним Кушніренко ударом головою, завершуючи подачу з правого флангу, але воротар потягнув.

28 липня о 19:18 Олександр Снітко
14'

Трохи підкоригував ніс Балану Макуана, судячи з усього.

28 липня о 19:17 Олександр Снітко
12'

Помилився з передачею на лівий фланг Шабанов.

28 липня о 19:14 Олександр Снітко
10'

Зіткнення головами поміж Баланом та Макуана на лівому фланзі захисту Полісся.

28 липня о 19:12 Олександр Снітко
8'

Макуана десь дістав удар у правий бік.

28 липня о 19:11 Олександр Снітко
7'

Перелетіла над головою Гайдучика подача з лівого флангу від Кухарука.

28 липня о 19:09 Олександр Снітко
5'

Кучеров віддав невдалий дальній пас до чужого штрафного.

28 липня о 19:08 Олександр Снітко
4'

Тримається м'яч у Полісся й надалі.

28 липня о 19:07 Олександр Снітко
2'

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Танковський продовжив атаку лівим флангом передачею на хід Макуана до штрафного, а той пробив повз воротаря.

28 липня о 19:05 Олександр Снітко
1'

Полісся сміливо йде вперед на старті зустрічі.

28 липня о 19:04 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

28 липня о 19:01 Олександр Снітко
28 липня о 18:11 Олександр Снітко
28 липня о 18:10 Олександр Снітко

У п'ятницю, 28 липня, відбудеться поєдинок 1-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться рівненський «Верес» та житомирське «Полісся». Матч пройде в Житомирі, на полі стадіону «Центральний», початок о 19:00.

Уже в перший день нового сезону національної першості вдасться зіграти в «еліті» одразу двом новачкам розіграшу, причому один із них протистоятиме команді, яка ледве втрималася в УПЛ наприкінці минулого року. Рівненський «Верес» подолав багато чого, але найбільшою втратою для нього є відхід Юрія Вірта з посади головного тренера, за яким пішли і кілька провідних футболістів. У підсумку команда тепер уже Сергія Лавриненка гратиме проти колективу, від амбіцій якого вже чекають ледь не єврокубків після першого сезону. Але ми вже мали досвід «тріумфальної» появи харківського «Металіста» в найвищому дивізіоні, тож із прогнозами будемо обережними.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Верес» - «Полісся».