Зіграв вдруге. Ярмолюк взяв участь у матчі Брентфорда з Фулгемом

Українець з'явився на полі в другому таймі

Український півзахисник Єгор Ярмолюк узяв участь у контрольному спарингу «Брентфорда» з лондонським «Фулгемом», який відбувся у Філадельфії (США).

Гра завершилася перемогою «бджіл» з рахунком 3:2.

Ярмолюк розпочав поєдинок на лавці запасних «Брентфорда». На полі він з'явився на 71-й хвилині, замінивши Дамсгорда. На той момент рахунок у матчі був вже підсумковим - 3:2 на користь «Брентфорда».

Для 19-річного українського хавбека ця гра стала другою у нинішнє літнє міжсезоння. Раніше він відіграв 90 хвилин у матчі «Брентфорда» з командою «Борем Вуд» (нічия 1:1).

Як раніше повідомлялося, наприкінці червня Єгор Ярмолюк підписав із «Брентфордом» новий контракт.