Маркевич награє склад. Карпати здолали Хуст за допомогою ветеранів

Наприкінці товариського матчу своє вагоме слово сказали Кожанов та Чачуа

28 липня в стартовому турі турніру Першої ліги львівські «Карпати» прийматимуть «Хуст» із Закарпаття. Сьогодні, 6 липня, ці команди в Хусті провели репетицію перед цим офіційним поєдинком, помірявшись силами в спарингу. Зелено-білі святкували перемогу із рахунком 4:2.

В першому таймі відзначився новачок львів'ян Богдан Векляк. Після перерви команди задіяли свіжих виконавців. Варто було Петру Луціву вирівняти становище, як 18-річний нападник гостей Вадим Сидун відновив перевагу «Карпат» (2:1). Саме він відзначився дублем у першому контрольному матчі із «Севлюшем» (6:0).

Проте містяни були налаштовані серйозно, і після удару Борисенка зрівняли рахунок (2:2). Але наприкінці поєдинку своє вагоме слово сказали ветерани «Карпат» Денис Кожанов та Амбросій Чачуа - перемога «Карпат» із рахунком 4:2.

Керманич «Карпат» Мирон Маркевич після фінального свистка в коментарі Sport.ua зазначив, що для нього зараз головне - награти склад, а результат - на другому плані.