Великий камбек. Оболонь вирвала перемогу в Колоса у товариському матчі

Після двох пропущених голів пивовари зуміли відвантажити супернику 4 м'ячі

У вівторок, 4 липня, «Колос» провів контрольний поєдинок проти команди «Оболонь», яка повернулася до УПЛ цього сезону.

Ковалівці потужно розпочали гру і вже на 25-й хвилині вигравали 2:0. Спочатку після кутового відзначився Оріховський, а згодом ударом головою забив Дієго після передачі Ільїна. Оболонці ще до перерви зуміли зрівняти рахунок завдяки голам Краснопіра та Слободяна (з пенальті).

По перерві чудовий момент у Колоса мав Владислав Велетень, який вийшов сам на сам із голкіпером суперників, проте пробив у воротаря. А от «Оболонь» наприкінці гри двічі скористалася помилками суперника в обороні. Голи забили Суханов (85 хв) та Чернов (90 хв).

У підсумку «Оболонь» створила камбек та перемогла у товариському матчі з рахунком 4:2.

Товариський матч, Буча, 4 липня 2023

Оболонь (Київ) - Колос (Ковалівка) - 4:2

Голи: Краснопір, 36, Слободян, 40 (пен), Суханов, 85, Чернов, 90 - Оріховський, 18, Дієго, 25.

Колос (перший тайм): Волинець, Бондаренко, Бурда, Криворучко, Мілько (кап), Оріховський, Цуріков, Дієго, Ільїн, Гусол, Салабай.

Колос (другий тайм): Маханьков, Гончаренко, Золотов, Ємець, Мякушко, Демченко, Богданов (кап), Болбат, гравець на перегляді, Велетень, Безбородько.