Україна закріпилася у топ-3. Медальний залік після 4 дня Європейських ігор

Українська збірна має 11 золотих, 7 срібних, 4 бронзові нагороди

Збірна України посідає 3-тє місце у медальній таблиці після 4-го дня Європейських ігор 2023, які проходять у польському Кракові.

Синьо-жовта команда після 4 днів змагань має у своєму активі 22 медалі (11 золотих, 7 срібних та 4 бронзових).

25 червня Україна здобула 4 нагороди (2-1-1). Змагання триватимуть до 2 липня.

Золоту нагороду здобули стрибуни у воду - 17-річний Олексій Середа та 16-річний Кірілл Болюх стали чемпіонами в синхронних стрибках із 10-метрової вишки.

Срібну нагороду принесла змішана команда у стрільбі з лука у складі: Анастасія Павлова та Іван Кожокар.

Ще дві нагороди принесли представники легкої атлетики. Ярослава Магучіх здобула золото в стрибках у висоту (1.97 м). Бронзовим призером у метанні списа став 19-річний Артур Фельфнер, показавши найкращий результат сезону в Європі серед атлетів до 23 років (82.24 м).

До топ-5 медальної таблиці Ігор входять: Іспанія (18-11-10), Італія (17-17-21), Україна (11-7-4), Німеччина (9-9-8), Польща (9-8-7). Медалі вже мають 39 із 48 країн, які беруть участь у змаганнях.